Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tervezitek, hogy kiveszitek a...

Tervezitek, hogy kiveszitek a megtakarításaitokat a bankból? Van olyan aki már ki is vette?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon volt megtakarításom így nincs mit kivenni.

irigylem azokat, akiknek még van mit kivenni.

az államcsőd felé száguldunk.

2012. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi karácsony után rögtön kivettük és átváltottuk. 309-es árfolyamon tettük, most 321. Ha nem lesz baj, akkor is nyerünk pár százezer forintot, csak rögtön vissza kell váltani, milyet lesz IMF hitel.
2012. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Offolok, de bocsi, mindenki üti itt az asztalt és kiderül, hogy mindenkinek milliós megtakarítása van. Akkor mi is a bajotok? Én nem vagyok Orbán fan, sőt, de sok intézkedése már kellett.Csődbe pedig nem fogunk menni, mert Orbánék is tudják, hogy azt nem fogják hagyni, mint ahogy a Görögöknél se hagyták.
2012. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja csak a görögök esetében óriási érdekük volt megmenteni őket, mert magukkal ránthatták volna az összes eurózónás országot. A mi esetünkben ilyen kockázat nem áll fenn. Nem vagyunk az eurózónában.


A megtakarításokról meg annyit, hogy biztos vagyok benne nem az elmúlt 1,5 év alatt rakták össze az ide írók.

2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Abszolút nem hülyeség kivinni a pénzt, csak az a baj, hogy akinek most forintja van, az nagyot bukik az egyszeri euróra átváltással. Akinek eurója van, az meg gondolom, már kivitte korábban Ausztriába.
2012. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!