Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen locs-pocsi időben...

Ilyen locs-pocsi időben kiveszitek 1,5év körüli gyereketeket a babakocsiból ha lementek?

Figyelt kérdés
Az én lányom tiszta víz és sár lesz minden egyes alkalommal. Most azon gondolkodom h lehet h azoknak az anyáknak van igazuk akik ki se veszik a gyereket és a gyerek mindig tip-top, az enyém meg mindig tiszta kosz ha kiveszem.
2011. dec. 23. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lánykám kb 10 hónaposan ült utoljára babakocsiban, mert mióta megtanult járni nem maradt meg benne. Úgyhogy igen, én kénytelen vagyok a sáros nyálkás időben is sétálni vele. Tegnap is pont egy csatorna lefolyónál esett el. Viszonylag szerencsésen, a kabát megúszta, de a kesztyűje, és a nadrágja csupa vizes/sáros lett. A cipőről meg ne is beszéljünk.

Néha engem is zavar, hogy nem csili vili, de hát csak így tudja felfedezni a világot...

2011. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem veszem ki,mert a sáros lesz már nem szívesen teszem vissza,ha meg elfárad nem bírom cipelni,meg a kocsit is tolni...

Ilyenkor csak babakocsis séta van,vagy csak gyalogos,de akkor nem megyünk messze...

2011. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam kb egyéves kora óta gyalogol, motorozik. Ez így van most is. A babakocsi már rág a sarokban áll. Igen, az enyém is tiszta víz és sár, de overállt adok rá, így mikor hazaérünk, simán le lehet törölni. Nem kell naponta mosni. :)
2011. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is overálban viszem ki. Egy gyerek dolga, hogy szaladgáljon, és nem az, hogy tip-top legyen, szerintem.
2011. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tűrné, hogy ne jöhessen ki. :-))

Amúgy a vízhatlan overálokat pont ilyenkorra találták ki. :-)

2011. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért kaptam 0%-ot mert én nem veszem ki??? :(

Szomorúúú....

2011. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!