Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan öltöztetitek 2-3 éves...

Hogyan öltöztetitek 2-3 éves gyereketeket?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy volt már ezer ilyen kérdés,de eléggé el vagyok kenődve,hogy rosszul csinálok valamit.Megint náthás a drágám,pedig igyekszem jól öltöztetni,és levegőzünk is minden nap.Tegnapi öltözete:

-trikó,vékony garbó,rá egy nem túl vastag pulcsi

-harisnya,vékonyan bélelt gatya

-plusz zokni,és bakancs

Nem izzadt,meleg volt a lába is.Valami mégsem jó így.

Ja!Kabát is volt,meg sapka,sál(plusz kesztyű,mert motorozott).3 fok volt tegnap elviselhető széllel.

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 30. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Lányomat (3,5) és fiamat (2) is így öltöztetem:

-trikó, bugyi/pelus

-zokni

-vékony pamut nadrág

-vékony hosszú ujjú felső

-téli overáll

-vastag, kötött sapka

-kesztyű


Mindig kérdezgetem, hogy fáznak-e, de nem. Később pedig kaphatnak melegebb nadrágot, pulcsit az overáll alá.

2011. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól öltözeted.Az hogy náthás nem az öltöztetéstől van.Most alakul az immunrendszere.Találkozik bacikkal,amik most nagyon élnek.Sajnos a nátha gyorsan jön,remélhetően gond nélkül megy.Csak nagyobb baj(láz stb)ne legyen.Ő ilyen fajta lehet,meg most edződik.
2011. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 éves fiam:


rövidujjú body, cipzáras pulcsi, sálsapkakabát felül

peló, harisnya, sima vastag béleletlen nadrág alul.


nemsokára ha jön a hideg, akkor téli overált adok rá úgy, ahogy az előző

2011. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy öltöztetem, ahogy te, néha kicsit "lengébben".

Trikó, vékony pulcsi, vastagabb pulcsi, kabát. Néha a vékony pulcsi kimarad és egy közepesen vastagot adok rá mellénnyel, és akkor már a vastag pulcsit sem adom rá.

Alul alsónaci, cicanadrág, zokni, melegítő v. farmer.

Bélelt bakancs, sapka, sál, kesztyű. Nem szokott fázni és náthás sem volt mostanában.


Fiadnak talán gyengébb az immunrendszere.

2011. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem az öltöztetéssel van a baj. Mennyit párásítasz otthon? Csak mert tavaly én egyeltalán nem, csak amikor beteg volt (szept, okt, nov, dec, jan 10 körül mindig), most mióta fűtünk minden nap öntök a radiátor párologtatójába kis vizet és láss csodát...a 26 hónaposom és a 4 hónaposom sem betegek.....(kopp-kopp-kopp) Amúgy ha száraz a levegő kiszárad a nyálkahártya, könnyebben megtapadnak a bacik, nekem ezt mondta adr.nénink.
2011. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Akkor nem az öltöztetéssel van baj.Párás a levegő így is(min.70%),úgyhogy ezzel sem lehet gond.Annyira nem beteges,csak megijedtem,hogy nem jól öltöztetem(legutóbb tavasszal volt náthás),és miattam fázott meg.

Köszi még egyszer!

2011. nov. 30. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

valszeg en rontom el akkor..

en raadok egy polot, meg egy harisnyat (picit vastagabbat), zoknit (labatlan harisnya eseteben), pelenkat (ha megyunk valahova), és ha megyunk valahova, akkor kap meg egy belelt kantarosgatyat (kord, és belul ez a termo anyag), meg egy kabat, sapka, sal, bakancs

kesztyu opcionalis (igazabol a sal is, mert ilyen magasnyaku a kabatja). a nagyszulok mondjak, hogy hu, meg ha, es ok meg raadnak egy pulovert.


egyaltalan nem fazott meg meg.

Viszont kap beres cseppet, aminek lehet, hogy koze volt a dologhoz :D


egyebkent amit irtal jonak tunik. en a hasán szoktam megnezni hogy fazik e

2011. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!