Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legbüszkébb nemzet a...

Melyik a legbüszkébb nemzet a világon?

Figyelt kérdés
Melyik nemzet őrzi, ápolja leginkább nemzeti nagyságának történeti, kulturális emlékeit, jelképeit, szimbólumait?

2012. jan. 4. 10:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

USA.


Sajnos mi nem , pedig mire legyünk büszkék ,hogy magyarok vagyunk? Arra én nem vagyok büszke.

2012. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

buszke93 válasza:


"Pontosan hogyan teszik ezt?A cúna liberális valóságsókat sorozatokat ne hozd fel,mert minden országba mennek ,de máshol nincs probléma belőle..."


"Én nem is azt mondtam hogy csak ránk vonatkozik... lehet látni ahogy az összes országot próbálják egybe olvasztani, "anglizálni" próbálnak minket."


Pontosan hogyan?A fészbuk az egy korosztály használja mit köldökzsínór az idiótább kamaszok egy része , és 90%-uk később kinövi.Nem érdemes vele foglalkozni


"Ezzel az a céljuk hogy ne törjön ki háború, és ne kérjük vissza az elbitorolt földjeinket."


Aminek a teljes lakosságának 50%-át alkottuk volna.A magyarlakta területeket nem kellett volna elvenni,de vesztesként nem igen apellálhattunk volna...


"Rádióban is már 90%-a a számoknak Angol,"


Mert az angol a világ legelterjedtebb nyelve azért angol nyelvűek a számok többsége ,hogy minél többen értsék meg miről énekel,különben elég tré lenne egy világsláger...Mellesleg amikor néztem akkor érdekes a fele volt nagyjából magyar szám...



Hm nagybetűvel írod az angolokat?Csak nem rád is hatott az "anglializálás"?


"a tv-kben csak a szenny megy, sehol nem ápolják a magyar kultúrát, és értékeket."


A kereskedelmi tévének nem is ez a dolga ,a közszolgálatin ápolgatják még ,de a kutya nem nézi.


"A magyar 90%-a azt sem tudja mi az a trianon, és csak bambán néznek mikor valaki megemlíti nekik."


Ha másnak nem is a Jobbiknak köszönhetően felkapott téma lett Trianon így a társadalom nagy többsége képben van félig meddig róla...


"Elhazudják a történelmünket, finn-ugornak, egy semmit nem élő barbár csürhének próbálnak minket beállítani."


Ha szittyák lennénk mennyivel lennénk jobbak ?



"A tv-kben csak a külföldi szemetet mutatják (ilyen amerikai sztárok meg mi a tököm)",


Én ilyet a Fókuszon kívül még nemigazán láttam ....



"és nem azon dolgoznak hogy megőrizzük az ország szuverenitását, hanem hogy minél jobban hasonlítsunk nyugatra. "


A jó dolgokat azért vegyük már árt,nem fogunk belehalni..


"( Meg lehet nézni fészbukon, a legtöbb ember már ott is fordítva írja a nevét.)"


Idióta kamaszok hóbortjából nem sok mindent leszűrni...


"Az eu is ezzel a céllal jött létre. Nem véletlenül a 2. Vh után született."


Nem a lehetséges 3vh- akarták megakadályozni vele?Meg olyasmiket is rebesgettek hogy a közös piac létrehozása ,egymás segítése meg hasonló baromságokat?



"Lekorcsozod őket?Hát igen ilyen egy igazi hazafi!"


"Honnan tudod hogy értettem? A kutyára se azért mondjuk hogy korcs mert utáljuk, hanem mert némelyiknek ez a megfelelő megnevezése."


Tudod a nem fajtiszta kevésbé hangzik sértőnek mint a korcs nem....?



"Úgy értettem hogy már nem is magyarnak, hanem inkább angolnak, meg amerikainak képzelik magukat."


Nem sok ilyet láttam...



"Pár példát mondanál rá?Az országot a jövőben való elhagyása a több [elégséges] pénzért megint csak nem számít annak,meg a gazdaság kritizálása.Esetleg lenagymagyaroztak téged?"


"Persze. Pl. mikor arról tanultunk hogy voltak a területi vissza csatolások a 2.vh-ban, elkezdtek hátulról kiabálni hogy hajrá szlovákia, meg hogy vesszen a mocskos magyar, stb ( és nem cigányok voltak)."


Ő.. ez egy magyar iskolában Magyarországon ,magyar fiatalok szájából hangzott ez?...



"Utálnak mindent ami magyar. Trianont is helyeslik, és leszarják a határon túl ragadt magyarokat."


Trianon előbb utóbb részben bekövetkezett volna ,egy kicsit véresebb és kicsit bizonytalanabb módon ...Vagy íg vagy úgy buktunk volna 1-2 millió katonát ,de pár ezer négyzetkilométer a miénk lett volna!És először a belföldiekkel foglalkozzunk esetleg ....


" Csak az érdekli őket hogy tudjanak mint zabálni, vedelni, meg minden hétvégén jól b.ebaszni és a hányásukba fetrengeni."


Ezt honnan veszed?Az hogy te osztálytársaid ilyenek ettől még nem lesz a fiatalok többsége olyan..



"Meg amikor meglátnak egy Nagy Magyarországos térképet, rám néznek és elkezdenek piszkálni."


ők is általánosítanak ,vagy csak neked szabad?


" Mintha valami szlovák iskolában lennék, ahol utálnak mindent ami magyar. Amikor magyar költőkről tanulunk, elkezdik mondani hogy inkább 2lettek volna öngyilkosok és nem kéne ennyi szart tanulni"... "


Nem egy izgalmas téma ,tehát nem biztos hogy

a magyargyűlölet mondatta ez velük?

"és ezt belemondják a tanár szemébe, aki csak nevet rajtuk. Szánalmas."


Hát a mai jogokkal teli rendszerben örülhet ha ezt büntetlenül teheti...



"Meg Nagy Magyarországot ábrázoló pólód kulcstartód van, csak nemzeti érzelmű [zeneileg ritka béna]zenekarokat hallgatsz,vlaamint mindenkit lezsidózód/liberálisozod/lekorcsozod akárcsak itt a gyk-n?És wzt talán az osztálytársaid esetleg nem tudják tolerálni..."


"Tévedsz, nincs Nagy Magyarországos pólóm, és kulcstartóm sem. Nem csak nemzetérzelmű zenét hallgatok, hanem pl külföldit is szokta. Főleg rockot, discot, meg dnb-t. Olyanokat amiket ők is."


Akkor még sem szenny?Vagy téged is megfertőzött csak még ellenállsz?



"Senkit nem szoktam lezsidózni, meg leliberálisozni."


Csak le magyargyűlőlőzni ...bocsánat az se jobb....


"Ők azt sem tudják pl hogy melyik párt van kormányon, nem még azt hogymi az a liberális..."


Szakmunkásba jársz?


"Ennyire nem bírják felfogni hogy milyen fontos hogy el mennyünk szavazni. De bármi történik itt ők kussba fognak maradni. Teljesen ki van mosva az agyukat. Ha egy napig beülnél, meglátnád miről beszélek."


így is értem...Az elmondásod alapján tény hogy nem százasok az osztálytársaid ,de országos tendenciákat ebből még nem kell gyártani.



"Egy tehetségkutató showal mi bajod van?A többi szennyműsor ,de hogyan végez agymosást?"


"Az a bajom, hogy ez is egy nyugati szemét, ahol csak a nyugati fertő majmolása megy. 95%-ban angol számokkal."


Tudod magyar világsláger nem sok van,valamint énekelni kell...



"Demagóg frázis ,mivel aki politikusnak megy az a saját zsebét is nézi..."


"Olvasd el a Jobbik tagjainak a listáját, és hogy milyen családból jöttek."


Semmit nem jelent.Pl.Zagyvának nem érdekel mi volt apja anyja akármi is volt ő egy idióta marad..

2012. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Senkit nem szoktam lezsidózni, meg leriberálisozni."

Na ezen jót nevettem pinokkió! A múltkor egy külön nekem küldött üzenetben lezsidóztál!

2012. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hej de tudtam, hogy ez a büszke nem fog reagálni, hanem inkább felhúzza a nyúlcipőt, és fülét-farkát behúzva elinal. A levelemre is ugyan ez volt a válaszod, amiben lehordtalak a zsidózásért. Tipikus nagymagyar vagy, ezért nem akarom, hogy csak véletlenül is összekeverjenek veletek. Csak azt áruld el, mire vagy olyan fenemód büszke? (Az alábbiak közül választhatsz: gerinctelenség, sunyiság, idiotizmus, hiszékenység, becstelenség).
2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!