Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legbüszkébb nemzet a...

Melyik a legbüszkébb nemzet a világon?

Figyelt kérdés
Melyik nemzet őrzi, ápolja leginkább nemzeti nagyságának történeti, kulturális emlékeit, jelképeit, szimbólumait?

2012. jan. 4. 10:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha egy bal oldali politikus (a példa kedvéért Gyurcsány) árpádsávos lobogóval jelenne meg, eléggé felhaborodnátok, és attól tartanátok, hogy valaki még véletlenül azt hiszi, hogy veletek van. Pedig elvileg csak egy nemzeti jelképet használt. Ez a kisajátítás.
2012. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Senkit nem érdekelne. Sőt igazából örülnének neki, hogy végre ő is magyarnak érzi magát. A kisajátítás pedig egy nagyon gyenge kifogás azoknak, akik nem akarnak magyar szimbólumokat, jelképeket "használni".
2012. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy jogos-e a büszkeség, hanem arról, hogy melyik nemzet a legbüszkébb. A "jogosság" nem érdekel.


Szerintem talán a legbüszkébb nemzet lehet a brit, nekik van a legtöbb okuk erre, holott a "jogosság" itt is vitatható.

2012. jan. 6. 18:03
 14/24 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a németek, még mindig él bennük a szupremácia tudat és a pángermanizmus!
2012. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyarok.
2012. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A volt Szovjetunió.
2012. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Bár csak azt mondhatnám hogy a magyar, de manapsbg inkább azon vannak hogy kiírtsanak belőlük minden olyan értéket, ami magyarrá teszi a magyart. Középiskolába járok, és látom sajnos hogy a mostani generáció teljessen elvan korcsosodva... Egyáltalán nincs nemzeti identitásuk, sőt utálják az országot is, és állandóan alázzák. Engem is azért szoktak piszkálni, mert büszke vagyok arra hogy magyarnak születtem. Ez mind, a valóvilág, az xfaktor, meg a többi nyugati szemét sugárzása miatt van. Ha ez így folytatódik, akkor kb 50 év múlva teljessen beleolvadunk a nyugati fertőbe, és nem lesz semmilyen szellemi örökségünk, ami magyarrá teszi a magyart. Ezt úgy lehetne kivédeni, hogy olyan pártot választunk meg, akik nem a pénztárcájukat hanem az országa érdekeit nézik.
2012. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jol beszel az elozo!
2012. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

buszke93 válasza:


"Bár csak azt mondhatnám hogy a magyar, de manapsbg inkább azon vannak hogy kiírtsanak belőlük minden olyan értéket, ami magyarrá teszi a magyart."


Pontosan hogyan teszik ezt?A cúna liberális valóságsókat sorozatokat ne hozd fel,mert minden országba mennek ,de máshol nincs probléma belőle...



"Középiskolába járok, és látom sajnos hogy a mostani generáció teljessen elvan korcsosodva..."


Lekorcsozod őket?Hát igen ilyen egy igazi hazafi!


"Egyáltalán nincs nemzeti identitásuk, sőt utálják az országot is, és állandóan alázzák."


Pár példát mondanál rá?Az országot a jövőben való elhagyása a több [elégséges] pénzért megint csak nem számít annak,meg a gazdaság kritizálása.Esetleg lenagymagyaroztak téged?


"Engem is azért szoktak piszkálni, mert büszke vagyok arra hogy magyarnak születtem."


Meg Nagy Magyarországot ábrázoló pólód kulcstartód van, csak nemzeti érzelmű [zeneileg ritka béna]zenekarokat hallgatsz,vlaamint mindenkit lezsidózód/liberálisozod/lekorcsozod akárcsak itt a gyk-n?És wzt talán az osztálytársaid esetleg nem tudják tolerálin...


"Ez mind, a valóvilág, az xfaktor, meg a többi nyugati szemét sugárzása miatt van."


Egy tehetségkutató showal mi bajod van?A többi szennyműsor ,de hogyan végez agymosást?


"Ha ez így folytatódik, akkor kb 50 év múlva teljessen beleolvadunk a nyugati fertőbe, és nem lesz semmilyen szellemi örökségünk, ami magyarrá teszi a magyart."


A gulyás a grenadírmars és a folyamatos pártoskodás akár szükség van rá akár nincs?.....


"Ezt úgy lehetne kivédeni, hogy olyan pártot választunk meg, akik nem a pénztárcájukat hanem az országa érdekeit nézik."


Demagóg frázis ,mivel aki politikusnak megy az a saját zsebét is nézi...


Te a Jobbikot tartod alternatívának gondolom akkor mi a véleményed a következő dolgokról:


Hogy olyan képviselők is bejuttattak mint Zagyva György Gyula?


Az államadósság újratárgyalása ,ami csődbe vinne minket.

Argentína és Izlandot nem ér felhozni


Argentína:mintha mindössze egy 2,7millió négyzetkilóméter területű ország,és mezőgazdasági nagyhatalom...É ők is rendesen megfeküdték Mi azok vagyunk?


Izland meg csődbe ment ,ezért persze jókora engedményeket tettek neki,és most egyenesbe jöttí gy más módon de fizet tovább..


De mi nem vagyunk csődközelben és olyan stabilak se vagyunk ,ezt Viktornak köszönhetjük...


A szavazók jelentős hányada egy rasszista csürhe ....


Az Iráni Forradalmi Gárda behívása akik pár száz tüntetőt lőttek le mindössze,a demokrácia mintapéldányai..


Az ostoba összeesküvések pártolása.Van némelyik ami elgondolkoztató ,de a Zeitegist kategóriájú zöldségek benyelése de komolyan....


Hogy ne offoljak :szerintem az USA polgárai a legbüszkébbek rá hogy az országhoz tartoznak.Zászlók minden ház előtt júl 4.-e stb.......

2012. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Pontosan hogyan teszik ezt?A cúna liberális valóságsókat sorozatokat ne hozd fel,mert minden országba mennek ,de máshol nincs probléma belőle..."


Én nem is azt mondtam hogy csak ránk vonatkozik... lehet látni ahogy az összes országot próbálják egybe olvasztani, "anglizálni" próbálnak minket. Ezzel az a céljuk hogy ne törjön ki háború, és ne kérjük vissza az elbitorolt földjeinket. Rádióban is már 90%-a a számoknak Angol, a tv-kben csak a szenny megy, sehol nem ápolják a magyar kultúrát, és értékeket. A magyar 90%-a azt sem tudja mi az a trianon, és csak bambán néznek mikor valaki megemlíti nekik. Elhazudják a történelmünket, finn-ugornak, egy semmit nem élő barbár csürhének próbálnak minket beállítani. A tv-kben csak a külföldi szemetet mutatják (ilyen amerikai sztárok meg mi a tököm), és nem azon dolgoznak hogy megőrizzük az ország szuverenitását, hanem hogy minél jobban hasonlítsunk nyugatra. ( Meg lehet nézni fészbukon, a legtöbb ember már ott is fordítva írja a nevét.) Az eu is ezzel a céllal jött létre. Nem véletlenül a 2. Vh után született.



"Lekorcsozod őket?Hát igen ilyen egy igazi hazafi!"


Honnan tudod hogy értettem? A kutyára se azért mondjuk hogy korcs mert utáljuk, hanem mert némelyiknek ez a megfelelő megnevezése.

Úgy értettem hogy már nem is magyarnak, hanem inkább angolnak, meg amerikainak képzelik magukat.



"Pár példát mondanál rá?Az országot a jövőben való elhagyása a több [elégséges] pénzért megint csak nem számít annak,meg a gazdaság kritizálása.Esetleg lenagymagyaroztak téged?"


Persze. Pl. mikor arról tanultunk hogy voltak a területi vissza csatolások a 2.vh-ban, elkezdtek hátulról kiabálni hogy hajrá szlovákia, meg hogy vesszen a mocskos magyar, stb ( és nem cigányok voltak). Utálnak mindent ami magyar. Trianont is helyeslik, és leszarják a határon túl ragadt magyarokat. Csak az érdekli őket hogy tudjanak mint zabálni, vedelni, meg minden hétvégén jól b.ebaszni és a hányásukba fetrengeni. Meg amikor meglátnak egy Nagy Magyarországos térképet, rám néznek és elkezdenek piszkálni. Mintha valami szlovák iskolában lennék, ahol utálnak mindent ami magyar. Amikor magyar költőkről tanulunk, elkezdik mondani hogy inkább 2lettek volna öngyilkosok és nem kéne ennyi szart tanulni"... és ezt belemondják a tanár szemébe, aki csak nevet rajtuk. Szánalmas.



"Meg Nagy Magyarországot ábrázoló pólód kulcstartód van, csak nemzeti érzelmű [zeneileg ritka béna]zenekarokat hallgatsz,vlaamint mindenkit lezsidózód/liberálisozod/lekorcsozod akárcsak itt a gyk-n?És wzt talán az osztálytársaid esetleg nem tudják tolerálin..."


Tévedsz, nincs Nagy Magyarországos pólóm, és kulcstartóm sem. Nem csak nemzetérzelmű zenét hallgatok, hanem pl külföldit is szokta. Főleg rockot, discot, meg dnb-t. Olyanokat amiket ők is.

Senkit nem szoktam lezsidózni, meg leriberálisozni. Ők azt sem tudják pl hogy melyik párt van kormányon, nem még azt hogymi az a liberális... Ennyire nem bírják felfogni hogy milyen fontos hogy el mennyünk szavazni. De bármi történik itt ők kussba fognak maradni. Teljesen ki van mosva az agyukat. Ha egy napig beülnél, meglátnád miről beszélek.



"Egy tehetségkutató showal mi bajod van?A többi szennyműsor ,de hogyan végez agymosást?"


Az a bajom, hogy ez is egy nyugati szemét, ahol csak a nyugati fertő majmolása megy. 95%-ban angol számokkal.



"A gulyás a grenadírmars és a folyamatos pártoskodás akár szükség van rá akár nincs?....."


???



"Demagóg frázis ,mivel aki politikusnak megy az a saját zsebét is nézi..."


Olvasd el a Jobbik tagjainak a listáját, és hogy milyen családból jöttek.

2012. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!