Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok! Miért utáltok...

Magyarok! Miért utáltok minket cigányokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 02:47
1 2
 11/19 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

Talán az is gond lehet, h megtartották kultúrájukat, s így nem tudtak/akartak beolvadni.


Nem, az nem gond. Gondoljunk csak bele, hogy Erdélyben, Kárpátalján hány magyar próbálja a kultúráját, nyelvét, szokásait megtartani, mert ők sem akarnak beolvadni. Nem kell(ene) beolvadni, csak az álatlános emberi normákat elfogadva élni, amellett a kultúrájukat nyugodtan ápolhatnák. De ma már többségük a nyelvüket sem beszéli.

2012. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%

# 11:

De Kárpátalja és Erdély hova tartozott korábban?

2012. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 SoundscapeToArdor ***** válasza:
70%

Nem utálom én a cigányt, ha:

-Becsületesen dolgozik munkahelyen, még ha csak egy út széli közért is az,

-Nem dobálja szotyoládéval az anyámat, miközben "válogatott" sértéseket vág a fejéhez,

-Nem száll rá beszipuzva az osztályfőnökömre/osztálytársaimra, rám, családomra,

-Nem lop, nem csal.


Tényleg nem utálom őket. Még félvér cigány barátaim is voltak.

2012. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Andizsuzsi ***** válasza:
45%

# 12

Annak itt semmi jelentősége, hogy hova tartozott. A cigányok beilleszkedésével nem az a probléma, hogy őrzik a hagyományaikat. Sőt szerintem nem őrzik. Alig tudnak valamit a múltjukról, szokásaikról. Szerintem meg külön jó lenne, ha az utca helyett pl. cigány táncot táncolni, vagy lovári nyelvet tanulni járnának.

2012. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
7%
Én nekem sok cigány haverom van már csak azért mert ők legalább kiáll am ember mellett ja én nem vagyok cigány van cigány meg magyar haverom csak az fel tud idegesíteni, hogy cigányoznak stb. és amikor a nagy hazafi rockerek ott ülnek a kocsmába és ott szidják a cigányokat meg olyanokat mondanak, hogy ők nem késelnek mert az cigány szokás, de azért 6-an akarnak rámenni egy emberre xDD szánalom erről miért nem beszélünk meg nekem is beszólnak xDD azért nem szóltam vissza mert a barátnőmmel voltam meg egy másik csajjal ne ,hogy hatan megverjenek xDD szánalom ugyan azt csinálják mint a c....
2012. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
most akkor mi is a bajod a cigányozással utolsó?
2012. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
46%

Azokat a cigányokat én se szerettem akik májerkednek meg lopnak, csalnak, nem dolgoznak, de van ilyen magyar is és ez idegesít, hogy ezeket miért nem említjük meg. Meg olyanok cigányoznak legjobban akik ugyan ezt csinálják mint pl. a skinheadek 6 egy ellen mint azok a cigányok akikről téma van xDD és ez idegesít, hogy ez is szánalmas erről miért nem beszélünk... Ez az egy bajom van és mondom én is elítélem akik lopnak, nem dolgoznak stb.... De van ilyen magyar is sajnos nem is kevés persze több cigány van, de hidjétek el vannak normális cigányok is az a baj, hogy sokan általánosítnak ....

Á.D.

2012. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Genica válasza:

Mert így egyesek, ezen zűrzavar ideje alatt, megtudják tartani az életszínvonalukat, valamint a zavarosban könnyebb gyarapodniuk...

A gyenge elmével megáldottakat felhasználva és kihasználva, kinevezik őket hazafiaknak, kik java, még katona sem volt.

Ez meg tetszik a fiatalságnak, hogy katonásdit játszhatnak, miközben a peanbollal a képzelt kasztot vagy rasztot irthatja ki…

Az egyéb szociális és magatartási gondok, ezek jó fedő sztorija, ami szükséges és kéznél van hozzá, hogy a mulyákat irányítók és egyúttal és egyaránt kihasználják és felhasználják a céljaik eléréséhez.

Az ember és különösen a magyar nép és főként a keleti nép populáció, könnyen irányítható, mert közelebb áll a birkához, mint a homosapienshez… :D)))

Az Alienek is ezért kerülik a civilizációnkat, mert a nevezett emberi civilizáció, közelebb áll az Animalhoz… :D)))

2012. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!