Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedi a kormány az...

Miért engedi a kormány az alkohol reklámozását? Talán ezzel buzdítja a fiatalokat a fogyasztására? (Régen tilos volt)

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Yutu-n látszik a korod :D
2012. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Látom fiatal vagy, a helyesírásra odafigyelsz ezt díjazom!
2012. jan. 2. 17:51
 13/16 dizus ***** válasza:
Azt írtad tilos volt!Írtam baromság!Igazam volt!A 70-80-as években még a mosóport sem reklámozták intenzíven.De szerintem nem soká betiltják ezt is.Bár nem tudom Neked az miért lenne jobb?
2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, naivság azt hinni, hogy az alkoholos italokat népszerűsítő reklámok betiltásával csökkenni fog ezek fogyasztása. Azért nem kell olyan hülyének nézni az embereket, hogy például egy fiatal egy TV-reklám hatására kezd el alkoholizálni.

ki inni akar, az inni fog, és a reklámnak csak annyi szerepe van, hogy pl. Borsodi helyett TALÁN Sopronit fog venni. És ahogy én se rohanok a boltba Unicumot és whiskeyt venni, még akkor sem, ha napi 200 reklámot látnék (mivel nem szeretem), ugyanígy más se fog a reklámok hatására alkoholista lenni...

2012. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én nem azért kérdeztem csak kíváncsi voltam a véleményetekre de el tértetek a tárgytól. Engem nem érdekel, hogy ki iszik és, hogy mennyit iszik, a kannás bort is kellene reklámozni annak manapság igen nagy a keletje van és egészséges is mint ahogy az összes alkohol (utolsó)
2012. jan. 2. 18:09
 16/16 anonim válasza:
56%
én is emlékszem ilyesmire, hogy tiltva volt (pedig 24 vagyok).
2012. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!