Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene lassan egy graffit...

Nem kellene lassan egy graffiti versenyt rendezni országosan?

Figyelt kérdés

Kötelező szöveg, szabad stílus.


"" Orbán takarodj, vidd az összes haverod ""


2012. jan. 1. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kérdés. Azt hiszem a lényegre tapintottál. A kormány egyik első lépése volt, hogy a falfirkát szigorú büntetés alá vették. Mit gondolsz miért? Mert számítottak rá, hogy a médiából kizárt alternatív baloldal a falakra írná a véleményét, többek között az általad említett szöveget is.
2012. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak azért mert a sok majom a középületeket is összefirkálja, ami mondhatom nagyon gusztusosan néz ki. Pont mint a nagyobb városokban. De "biztos" azért tették mer féltek, hogy róluk írnak valamit. Nevetséges.
2012. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég sz.r grafiti verseny lenne az biztos.
2012. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetne ilyet csinálni, bár jómagam kihagynám belőle a politikát; az mindent elrontana. Volna egy pár ötletem, hogy hol lehetne ilyet rendezni, vagy mire festeni.


Ja, és a graffiti alatt az igényes munkát értjük, az ilyen krix-kraxokat csak tagnek nevezik.

2012. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézzetek hülyének, de nekem igen is tetszik ha egy ház össze van graffitizve. Mondjuk, azzal nem értek egyet, ha szobrokat firkálnak össze, de miért ne lehetne mondjuk egy elhagyott épületet összefirkálni? Az önmagában nem lenne baj, ha szigorítanák a büntetést a graffitizésért, de akkor pár területet nyilvánítsanak legálisan összegraffitizhető hellyé, mint nem egy helyen az EU-ban. (mondjuk ez a kormány ezt biztos nem csinálná meg)


Jah, és ha lenne ilyen graffiti verseny, biztos én nyernék :P

2012. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináljanak nekik külön helyet falakkal, ott lehet firkálgatni, vagy firkálják össze a saját házukat, vagy a szüleiét, de ne másét. Lehet jól néz ki, de nem mindenki tűri el. Én még az egyetemi albérletemnél fogtam egy ilyen firkászt. "beszélgettünk" egy jót,.
2012. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!