Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mostanában...

Mi a véleményetek a mostanában esedékes -a Fidesz döntéseit bíráló- tüntetésekről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. dec. 22. 23:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ma 00:35:


nem értem hogy ha nem tetszik a fidesz, attól már rögtön mszp-s vagyok? Úgy szeretem amikor a fidióták csak úgy random besorolnak valahova...


Amúgy meg elég gyenge volt az a a 8 év is, de annál jobb, amit a fidesz csinál.

2011. dec. 23. 02:54
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

",,Tisztelt" fidióta ,,barátaim"! Miért kell rögtön komcsizni, ha valaki tüntetni merészel a Vezír törvényei ellen?"


Mert az orbánjúgendek erre lettek kiképezve.

2011. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tüntetés a hadkötelesség ellen!



Az Anarchisták Közössége tüntetést szervez a december 5-én megszavazott hadkötelesség ellen. Ezzel a törvénnyel önkényesen megfosztanak minket szabadságunktól, bizonyos helyzetekben arra kényszeríthetnek, hogy életünk árán védjük az országot és a rendszert.



A háború önmagában is ellenkezik az elveinkkel, ezért minden ezt támogató törvény ellen harcolni kell! Ezzel a békés demonstrációval fejezzük ki tiltakozásunkat az új törvény ellen, várunk mindenkit, aki egyetért ezzel.



A helyszínen felállítunk egy táblát, melyre háborúellenes feljegyzéseket tűzünk. Hozz te is a témával kapcsolatos anyagot, cikkeket, képeket.



Ezután beszédeket tartunk, majd egy közös beszélgetést, ahol mindenki szabadon kinyilváníthatja a témával kapcsolatos véleményét. A tüntetés alatt behívóparancsot osztunk minden résztvevőnek, melyet a beszédek után széttépünk és kidobunk, ezzel jelképezve tiltakozásunkat a háború és a hadkötelesség ellen.



Helyszín: Budapest, Szabadság tér


Időpont: December 28, 14:00

2011. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!