Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán leváltásával normalizáló...

Orbán leváltásával normalizálódhatna a Fidesz politikája?

Figyelt kérdés
Ha lemondana a jelenlegi vezetés és egy konszolidáltabb fideszes alapítana kormányt, lenne esély irányváltásra?
2011. dec. 22. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Ahoz nem lemondani kellene nekik, hanem eltűnni örökre olyan helyre, ahonnét nem tudnak beleszólni a magyarországi dolgokba! Észak-Korea szerintem jó lenne.

:D

2011. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
kizárt.fidesz,mszp egy kutya
2011. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem, mivel Orbán nélkül nincs Fidesz.


Az valami egészen más lenne már és semmi köze nem lenne Orbán gittegyletéhez.

2011. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem tudom, de a zokogó tömegek a papírzsebkendőipar fellendítésével már sok jót hozhaznak a magyar gazdaságra.
2011. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Irányváltásra nincs esély szerintem. Orbán egy nagyon népszerű politikus a fidesz szavazóknál.Ha lemond idővel újra hatalomra akarna kerülni. És elő tudná adni, hogy a gonosz liberális nagy tőke, és az mszp hazaárulása miatt lett államcsőd vagy államcsőd közeli helyzet.


Sőt szerintem akkor sincs esély ha valami csodával határos módon nem a fidesz nyerné a következő választást. Hiszen minden törvénye, alkotmánya, érvényes maradna és gyakorlatilag továbbra is a fidesz maradna hatalmon. És ott lennének még a fidesz leválthatatlan emberei.

2011. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Egyszerűen a FIDESZ-en belül, kevesen vannak, akik rendesen oldanák meg a feladatot.

Nézd csak meg Esztergomot. Nincs Orbán Vitkor, de a helyi FIDESZ-t ezt nem érdekli, mert ők, még a polgármesternek is, keresztbe tudnak tenni. Ha arról van szó, hogy írjunk ki, egy időközi választást, arról meg, nem akarnak hallani. Mi változhat 2014-re? Ezek még, ennyi ideig, rabolni szeretnének, de közben, az is lehet, hogy még jobban be akarják betonozni magukat!

2011. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Igazából azt kéne megérteni, hogy miniszterelnöktől függetlenül nem normalizálódik itt semmi, mert ez az ország olyan szinten ki van szolgáltatva a nemzetközi pénzügyi és gazdasági eseményeknek, hogy lehet a min.elnök Gyurcsány, Bajnai, Orbán vagy akárki, teljesen mindegy.
2011. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Végul is igen.

Vagyis az elmúlt 1,5 év teljesítményének arányos gyümölcsét sokkal hamarabb kiérdemelhetné.


Miért?


Mert sajnos Orbán egy mágus, és még mindíg képes hatni sok elvakúlt emberre. Ha Orbán távozna, eltűnne a delej és megkapná a fidesz amit megérdemel 4-8% ot a parlamentbe.

2011. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen. Ahogyan annak idején is Hitler leváltásával minden rendbejött volna.
2011. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"zt nem tudom, de a zokogó tömegek a papírzsebkendőipar fellendítésével már sok jót hozhaznak a magyar gazdaságra.

"


Teljesen kizártnak tartom, hogy bárki emiatt zokogjon.

2011. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!