Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bin Láden, Kadhafi, Kim...

Bin Láden, Kadhafi, Kim Dzsongil halt meg idén. Micsoda év! Ki lehet a következő?

Figyelt kérdés
Esetleg még az idén Orbán, és akkor egy tökéletes évet zárhatunk.
2011. dec. 19. 21:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"Na mégegy amerika hívő! :D"


na, még egy muszlim barát!


remélem rád adják a csadort, te f@sz!

2011. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

ma 09:21

Ha valaki utálja amerikát, az egyenlő azzal hogy muszlim barát? Okos vagy.

2011. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
buszke 93, én a helyedben most így érettségi előtt nem a gyk-n osztogatnám az észt, hanem a törikönyvet bújnám. hidd el, az hasznosabb és utána lehet, hoágokatgy nem írsz majd ilyen baroms
2011. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

ma 14:21


Hidd el eleget tudok ahhoz hogy átlássak rajtatok. Még többet is mint az agy mosott kortársaim akik minden hétvégén a hányásukban hemperegnek.

2011. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Én voltam arab országban, de miután megismerkedtem az ottani emberekkel, azon csodálkozom, hogy egyáltalán képesek voltak egy országot létrehozni. A nagy arab tudománynak, a matematikának, alkímiának már a nyoma sincs meg a mai teveb*szókban.

A Közel-Keleten 3 normális nép van: izraeli, perzsa, török.

Egyik sem arab, meglepő módon.

Az összes közül a szaúdiak a leginkább primitívek, ők tényleg csak egy tevehajcsár nép, akiknek olaj került a segge alá.


Amúgy múltkor ment egy műsor, ahol az egyik 9/11 áldozat anyjával ment egy interjú. Azt a nőt szívesen összeengedném egy lezárt szobában Vona "arab-magyar barátság szept. 11-én" Gáborral, és 5 perc múlva megnézném, hogy érdemes-e Zázrivecz bajtárshoz kihívni a mentőket, vagy már sansztalan a dolog.

2011. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Még egy tinédzser aki azt hiszi, hogy mindenkinél okosabb :D


Szerinted az tényleg szabadságharcos aki ártatlan embereket öl? Vegyünk egy példát, anyukád más vallású mint én, tanított az iskolában, korlátozta a szabadságomat, mert beállított a sarokba. Megölöm őt emiatt akkor én is szabadságharcos vagyok? Ezt te sem gondolod komolyan. Aki ártatlan embereket öl az terrorista, nem pedig szabadságharcos, legyen az Bin Láden, vagy idióta amcsi katonák akik fingatják a civileket. Ugyanolyan tetves roh@dék mind.

2011. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

ma 10:46


Akkor ezek szerint amerikai is gyilkos, igaz? Meg a zsidók, is amiért a palesztinokat írják tucat számra...(?) Legalább a kérdésedben ne hazudnál.

2011. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

ma 10:46


Tudod a történelmet, nem a magadfajta megalkuvók írják, hanem akik mernek tenni az elnyomás ellen.

2011. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Igen, az amerikai is gyilkos meg a zsidó is, ugyanolyan tetűláda mint a fundamentalista arabok.
2011. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Nem fogtad meg a válaszom lényegét, egyetlen egy mondat: Aki ártatlanokat öl szánt szándékkal, az terrorista, nem szabadságharcos.

Példák:

WTCC tornyok lerombolása, több ezer ártatlan halott

Szaddám Husszein gáztámadása a kurdok ellen, több ezer halott

Amerika atombombája Hiroshimára, több tízezer halott

Palesztinában több ezer ártatlan halott, mindkét fél részéről


Ezek mind mind terrorcselekmények, nem szabadságharc, meg nem harc az elnyomás ellen. És igen, Oszama Bin Laden, George Bush, Szaddám Husszein, Izrael és az összes diktátor aki ártatlanokat öl, mind mind terrorista, nem pedig szabadságharcos.

2011. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!