Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lepődnek meg a fideszese...

Miért lepődnek meg a fideszesek, hogy a média egy része meri kritizálni a kormányt?

Figyelt kérdés
Hiszen épp ezt csinálták ők is évekig? Baj, ha visszanyal a fagyi?
2011. dec. 18. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%

"Miért lepődnek meg a fideszesek, hogy a média egy része meri kritizálni a kormányt?"


Nem lepődök meg ezen, természetes. Viszont más a kritika és más az uszítás. Amit az Index és más hasonló lapok művelnek, az pl. általában uszítás.

2011. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Gyurcsány ellen annak idején nem ment az uszítás pláne a Fidesz részéről? Szerintem ment, szóval nem sajnálom Orbánt sem.


Ajánlom a főként a fideszeseknek ezt a videó.

[link]


(3:50-től a lényeg)

2011. dec. 18. 11:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Személy szerint azon lepődnék meg, ha pl. az erősen balliberális Népszabi mondjuk egyetértene bármilyen lépésükkel, pont úgy, ahogy a fideszes médiák se fogják őket bírálni.

Olyan, hogy független hírforrás, gyakorlatilag nem létezik, legfeljebb elviekben.


Elolvasom a híreket, a számadatokat és a tényeket megnézem, érdekelnek a kritikák.

De van saját véleményem, nem szorulok rá máséra, hogy legyen mit szajkóznom ész nélkül.

2011. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem független a Népszabadság, ezt mindenki tudja. Nézd meg azért a videót!
2011. dec. 18. 11:28
 15/18 anonim ***** válasza:

"Miért lepődnek meg a fideszesek, hogy a média egy része meri kritizálni a kormányt?"


mert azt hiszik, hogy ők a világ közepe

2011. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Amit az Index és más hasonló lapok művelnek, az pl. általában uszítás."


mert ugye a jobboldali lapokban nincs uszítás?

2011. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Én még nem halottam valós számokra és tényekre alapuló összetett kritikát a kormány ellen."


tenytar.hu


Ja és én még nem hallottam a kormánytól valós számokra és tényekre alapuló összetett döntéseket :)

2011. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 11:00


mert mindezek után még képes vagy a Fideszt támogatni és hülyeségeket írsz.

2011. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!