Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lepődnek meg a fideszese...

Miért lepődnek meg a fideszesek, hogy a média egy része meri kritizálni a kormányt?

Figyelt kérdés
Hiszen épp ezt csinálták ők is évekig? Baj, ha visszanyal a fagyi?
2011. dec. 18. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Én még nem halottam valós számokra és tényekre alapuló összetett kritikát a kormány ellen.
2011. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Akkor nem jó helyen nézed/hallgatod/olvasod a kritikákat. Érdemes jobb oldali közgazdászok véleményét olvasni is.


[link]

[link]

2011. dec. 18. 10:45
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Ezek vélemények...
2011. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Természetesen vélemények, melyek alapvetően ellenzik a kormány egy-egy intézkedését.
2011. dec. 18. 10:59
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
már megint 0% miért is?
2011. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le!
2011. dec. 18. 11:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Majd nőni fog az, ha jönnek a fideszesek.
2011. dec. 18. 11:04
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Még nem hallottál?


Csak erről szól minden, persze az alkalmi süketek nem hallanak!


A kérdésre.


Nem csak a fideszt támogatja a média, hanem minden regnáló kormányt. Ez amolyan kommunista beidegződés, a kiszolgáltatottságról nem is beszélve.

A politika jól tudja hogy a legnagyobb ellenfele a média és nem az ellenzék, hisz amiről nem tudnak az emberek, vagy ki van kozmetikázva,az nem ingerli őket.

A médiákon belül is léteznek élharcosai minden pártnak, amolyan megmondó ujságírók, műsörvezetők, akik ontják a demagógiát. A legkissebb hírből hatalmasat képesek kreálni és fordítva.


Ideje lenne az embereknek önállóan gondolkodni, több oldal információját alapúlvéve!

2011. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 11:04


Szívemből szóltál! Én is nézem a Hír Tv-t sőt az Echo Tv-t is.

2011. dec. 18. 11:06
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nincsenek meglepődve. Inkább csak teszik az agyukat, hogy nem értik a "bal liberálisok" mert ugye mindenki az, aki nem őket támogatja hogy lehetnek annyira felelőtlenek, hogy itt van ez a csodálatos gazdaságpolitika, ami a szuverenitás, és az integritás felé vezeti az országot, és támadni merik. Egyébként voltak mindig is ellenzéki hangok, és ezt ők is nagyon ól tudják.

Egyébként pedig egy fidesz szimpatizánsnak nincs olyan, hogy megalapozott érv a fidesz ellen ezt jegyezd meg! Ők ha már államcsőd lesz (ne adja Isten) a reálbérek 50%-al csökkennek évente a hatalmas infláció miatt, és az állam megfullad az újonnan felvett IMF hitelben, akkor is imádni fogják a vezért, és a házi szentélynél fognak neki áldozatokat bemutatni.

2011. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!