Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem húzza le a 20...

Orbán miért nem húzza le a 20 leggazdagabb embert pár milliárddal?

Figyelt kérdés
Nekem már elég lenne 50évre 1milliárd forint is eléldegélni luxusban, de a "felső 20nak" több 10-100 milliárdja van. Elvennének azoktól az emberektől pár milliárdot és még a szépunokájuk szépunokája is elfog tudni élni a megmaradt pénzből + a hazáját segítené.
2011. dec. 17. 22:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Látom felfogtad amit mondtam, erről beszélek. Korlátolt vagy
2011. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ismerjük egymást?
2011. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kétlem, változtat ez azon, hogy értelmezési problémáid vannak?
2011. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
20%
"Ma 11:36 - nak" Valószínűnek tartom hogy vannak még olyan emberek akiknek nem jut el a tudatáig hogy a munka nem csak abból áll hogy 12 órán át végzel fizikai munkát. Ezek az emberek valószínűleg nem tudják milyen az amikor az agyat használva kell dolgozni, mert lehet hogy az nem adatott meg nekik. Szellemi munka nélkül se neked, se másnak nem lenne munkája, ha valaki nem hoz létre munkahelyeket, nincsenek olyan ötletei, tervei, amiket képes is megvalósítani, akkor nem lenne a fizikai munka sem. Szerintem ha te is nálam dolgoznál és keresnél 400 ezret tisztán plusz év végi prémiumok, juttatások, stb., te sem az irigykedők táborát gyarapítanád. Tudom, nem kellemes minimálbérért dolgozni hónapról hónapra, de erről nehogy már én tehessek. Egyébként világ életemben végeztem fizikai munkát, még ma is körbeugrálok sok 30 éves fiatalt, csak hogy tudd. Azt meg ne felejts el, hogy hiába kapálsz te mondjuk napi 8 órát, és úgy érzed a világ legkeményebb munkáját végzed, mert ez nem így van. Az agyat használni az igazi munka, felelősséggel vezetni egy gyárat, céget, vállalkozást, folyamatosan munkát biztosítani az embereknek, mindezt úgy hogy minden felelősség a te válladon van. Fizikai munkára sokan képesek, szellemire már kevésbé. Van olyan is aki egyikre sem. Végezetül pedig ne felejtsd el, ha valaki nem találja fel a kapát, ma nem lehetne kapálni.
2011. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!