Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az IMF tárgyalások esetleges...

Az IMF tárgyalások esetleges meghiúsulása mennyivel növelné az államcsőd esélyét?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 20:51
1 2 3
 21/27 Hortobagyi ***** válasza:

Semmivel.

Ha ilyen mostohán bánnak barátaink velünk,

akkor lesznek mások.

Talán hajbókolni érdemesebb?

Nem.

Az kerülne még csak igazán sokba.

2011. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

# 20-nak - "Petike" nem tudom, hogy te milyen magyar vagy és mennyire felnőtt. Ha már szavaztál és a Fideszre, akkor értem a háborgásod (egyébként a tenger szokott háborogni).


Nem az IMF-el van a baj és nem is védi őket mindenki. Ha érted, hogy mi a gerinc és benned is van, akkor látnod kellene, hogy a Vezér előbb összevesz velük, utána megy kalapolni, hogy ugyan már csak viccelt és adjanak egy kis pénzt, készenlétbe.


A Vezér pofáján irtó vastag bőr lehet, hogy ilyet csinál. Vagy valóban amnéziás (őrülteknél ez gyakran előfordul) és már arra sem emlékszik, hogy néhány nappal azelőtt mit csinált. Ezért nem kellene neki kormányozni.


De igazad is lehet, mikor bejelenti az új magyar fizetőeszközt, az orvi-t, amely három euróba fog kerülni és mindenki jól jár. Ezzel lesz elkerülve a csőd - meg a hit.

2011. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Képzeld jogilag felnőtt vagyok Amerikában is. Lehet nincs annyi tapasztalatom mint neked, de hogy több eszem az biztos:) Nem a FIDESz-re szavaztam és ha már itt tartunk azért lehetnél felnőtt létedre kicsit intelligensebb is minthogy vezér meg orvi meg ilyen hülyeségeket írsz nem tudsz érvelni kedves öreg bácsi?) PEACE
2011. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Papa más dolog tudni, hogy az IMF nem a szeretet szolgálat, és más dolog látni, hogy mit művel a kormányunk. Ezen felül senki sem védte őket, csupán leírta az igazságot, ha Mo. nem vállalja a feltételeket, akkor nincs suska, ilyen egyszerű.
2011. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Hortobagyi ***** válasza:

Szerintem az IMF- nek nem célja tönkretenni Magyarországot.

MERT KÜLÖNBEN HAB LENNE A TORTÁN EBBEN A NAGY PÉNZÜGYI GAZEMBERSÉGBEN.

Nagyon bízok abban hogy nyugodt vizeken fog hajózni a tárgyalás.

2012. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát ezt rosszul gondolod. Shortozás megy keményen aki tudja mit jelent az tisztába van azzal is, hogy valamit tenni kell mert különben megyünk a levesbe
2012. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azt shortolásnak mondják, na mind1 haver. :D Egyébként éljetek egy álomvilágban nyugodtan, egész nyugadt ellenünk van, mindenki magyarország bukását akarja, mert annyira veszélyesek vagyunk, hogy csak na! IMF nélkül pedig 99.9% államcsőd. De lehet hamarabb elintézi a BKV.
2012. jan. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!