Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem fideszesek miért...

Akik nem fideszesek miért hiszik azt, hogy a kormány elveszi a nyugdíjakat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kötekedni, de tényleg érdekel. Lehetőleg NE fideszes írjon.
2011. dec. 16. 13:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

A kormány tényleg elvette a nyugdíjakat, legalábbis ami a magánnyugdíj-pénztárakat illeti.

Rengeteg nyugdíjas járandóságát nag ymértékben csökkentették.

A napokban történt intézkedések (gyakorlatilag megszüntették a nyugdíjpénztár-tagok nyugdíját) pedig már egy diktatórikus törvényhozás felé mutatnak.

Eddig nem érdekelt túlságosan a politika, de ha legközelebb lesz Fidesz-ellenes tüntetés, ott a helyem. MErt a családunkat is érintik a "reformjaik", másrészt pedig átérzem az érintett emberek elégedetlenségét, és úgy gondolom, hogy a pofátlanságnak és szadizmusnak is van határa.

2011. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Tisztelt emberek!


Úgy érzem teljesen feleslegesen próbáljátok megmagyarázni itt a kérdezőnek hogy VALÓJÁBAN mi folyik itt az országunkban, mert vagy:

1. nagyon gyerek még a témához és nem érti

2. nagyon elvakult szemellenzős fideszes, és bármit csinálhat a fidesz ő homokba dugja a fejét és nem hajlandó tudomást venni róla

3.ő az a tipikus agyatlan, akit Viktor "király" utcára tudott hívni és kedvükre balhézhattak.



Érdekes a magánnyp. elvételekor miért nem voltak tűntetők az utcán akik autókat gyújtogattak, kirakatokat törtek stb.? Holott több milliárd Ft-ot vettek el az emberektől egyetlen tollvonással. És mekkora baromság hogy minden ember egyéni számláján nyilvántartják a pénzt????!!!! Hol?????

Az a pénz már nincs is meg!!!!!!

Ráadásul a mi hazánkban a felosztó-kirovó elvén működik a nyugdíj. A melósok fizetik járulékaikból amit aztán az idősek megkapnak. De nincs semmiféle számla amin nyilván van tartva az ellopott magánnyp.-i vagyon.

Vagy kapott bárki is bármiféle papírt hogy a számlájára rávezettek x Ft-ot?????

Hazugság az egész!

És jól átvertek és megloptak minket!

2011. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ez tényleg gyerek még (legalábbis fejben). Szerintem ne bántsuk, az ilyen gondolkodást csak az idő múlása tudja megváltoztatni.

Bár meg kell jegyeznem, a bizonyíthatóan Fidesz-kórban szenvedő egyének szavazati jogát azért felfüggeszteném. Na jó, ez gonosz volt, többet nem civakodom :)

2011. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

menjetek már.


Éljen az mszp! :D Éljen 2002-2010 ! :DD

2011. dec. 18. 12:00
 35/36 bumbi02 ***** válasza:
53%
hallod, neked érdemes kérdést kiírni mikor nem tudsz érdemben reagálni semmire se... legalább nicknevedet vállalnád fel a hülyeséghez.. (nem mertem azt irni h véleményedhez, mert azt még nem írtál..)
2011. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nem foglak sértegetni, mert tudom, hogy nem is vagy tisztában azzal, mit beszélsz. Nem érzelmi alapon kell politizálni, légyszíves értsd meg.

Bár igazat megvallva, egy kissé én is indulatos szoktam lenni néha a politikával kapcsolatban, nem állítom, hogy 100 %-ban elfogulatlan lennék. De legalább egyik oldalért sem rajongok.

2011. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!