Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt van olyan hogy a bejövő...

Itt van olyan hogy a bejövő kölfölditől megkérdezik, hogy mi a beutazásának a célja? Pl egy kínaitól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hete voltam Romániában, amikor jöttem haza, a határőr megkérdezte tőlem.
2011. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor jöttél haza? :)
2011. dec. 16. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, a borsi határátkelőn jöttem, ugye már EU-s ország, ezért a borsi oldalon simán át lehetett hajtani, átmentem a határvonalon, jött az ártándi bódé, ott állt egymás mellett egy román és egy magyar határőr és a román megnézte, hogy tényleg azok az emberek vannak-e a kocsiban, akiknek a személyijét vizsgálja, a magyar pedig megkérdezte, hogy hová megyünk.
2011. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. dec. 16. 13:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra lennék kíváncsi,hogy bejön mondjuk egy kínai letelepedési céllal,bemegy a bevándorlási hivatalhoz, és ennyi?És ott tuti megadják,mert rengetegen vannak....
2011. dec. 16. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb kínai illegálisan van itt. Pekingből Budapestre nem túl drága a vonatjegy, irónikusan az utazás legdrágább része Záhony-Budapest. A kínai útlevéllel simán beengedik, maximum vizum kell, de amelyik kínai idetelepül az általában nem atomcsóró, tehát kifizeti, ha mégse válna be, max átússza a Tiszát Ukrajnából Magyarországra.


Bent van az ország területén, felmegy Budapestre, kapcsolatba lép a magyarországi kínai közösséggel Kőbányán, Havanna-lakótelepen meg hasonló helyeken, beköltözik egy panellakásba egy másik kínaihoz. Onnantól kezdve a megélhetését pl. kereskedésből biztosítja a maglódi úti piacon, a rendőröket lefizeti, hogy ne deportálják, hamis papírokat csináltat és azokat használja.

2011. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!