Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik voltak a gondolataitok a...

Mik voltak a gondolataitok a rendszerváltás idején?

Figyelt kérdés
Mármint a váltással kapcsolatban.
2011. dec. 12. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Rendszerváltás nem volt, inkább hatalomátmentésnek nevezném, aminek során az antaljóska elültette a Magyar földbe a pusztulás magját, ami mostanság kezd beérni.
2011. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Az hogy végre megvalósíthatom mindazt amit a Kádár rendszerben nem lehetett. Így is lett.
2011. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kolo, minden szimpátiát nélkülözve javaslom, készülj fel a kommentelők támadásaira.
2011. dec. 13. 00:09
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

"Hol van a cumim?" "Megint beleszartam a pelenkámba!" "Valaki vegyen fel!"


Kb. ilyenek.

2011. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, feltettél egy kérdést, amire reagáltam. Azt hiszem tudod már régen, mennyire érdekel ki mit ír le rólam. Nálam így jött le, másnál nem. Ha valaki abban leli örömét hogy nekem válaszolgat a kérdés helyett, tegye.
2011. dec. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Tudod kérdező, feltettél egy kérdést, amire reagáltam."


Mivel nem az egyedül helyes kommunista választ adtad, ezért a kérdező elvtárs teljes joggal megrótt. Vedd már észre magad, '87-et írunk!

2011. dec. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

""Hol van a cumim?" "Megint beleszartam a pelenkámba!" "Valaki vegyen fel!"

"


Szintén :D.

2011. dec. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam 10 éves. A hangulatra emlékszem, a rengeteg plakátra...és arra, hogy a politikusok lettek a példaképeim. El is határoztam, hogy én is az leszek.


Az lettem. Aztán rájöttem miről is szól a politika és kik is valójában ezek a nagy példaképek... :(


Nemrég újrajátszották a Kónya-Pethő vitát és a vitapartnerek ősz fejjel újra leültek egymás mellé...Hát egyszerűen siralmas volt látni őket.

2011. dec. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Az hogy végre megvalósíthatom mindazt amit a Kádár rendszerben nem lehetett. Így is lett."


Elmentél prostituáltnak?

2011. dec. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azt reméltük,hogy a piac gazdaság jobb lesz.

De nagyon hamar felébredtünk,hogy rosszabb lett,mint addig volt.

Hogyan lett valakiből nagy vállalkozó,hogyan valósíthatta meg az álmait?

Eladták a gyárakat,az emberek munkanélküliek lettek.

A volt vezetők,vagy valutázók a Kádár-rendszerben összeszedett pénzükből,és a kapott végkielégítésekből bagóért megvették a gyár gépeit.

Alapítottak egy önálló vállalkozást. Az elbocsátott emberek közül felvettek néhányat,fele annyi bérért,mint amit a gyárban kaptak. Az okosabbja csatlakozott valamelyik párthoz. Ettől kezdve csak okosan kellett helyezkednie,és "megvalósíthatta" az álmait.

2011. dec. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!