Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az SZDSZ...

Mi a véleményetek az SZDSZ plakátjairól? Van e fasiszta veszély?

Figyelt kérdés

Az egész kampány a jobbik ellen megy, az eberek félelméből szeretnének profitálni.

Kire hogy hat? Hisz e valaki nekik? Ez liberális, hogy más véleményt eltapossunk, ami az ő ténykedésüket kritizálja?


Szabad?(a magyar)

Demokrata? (az SZDSZ)


2009. máj. 16. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Használjátok már azt a k*rva keresőt, és ne itt kampányoljatok. Az elmúlt héten legalább kétszer volt már ugyanez a kérdés....


Amúgy eltúlzott f@szság az SZDSZ kampánya. Mivel ők is tudják, hogy már semmi esélyük, hogy a "fasisztaveszéllyel" akarnak szerezni 5%-ot (de nem fog sikerülni).

2009. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
igen van. ezek rohadt fasiszta z.sidók
2009. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ezt ők kreálták, így jártak, most egyék meg amit megfőztek.
2009. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Az a baja az szdsz-nek, hogy a jobbik egyre erősebb lesz, és nagyon elkezdtek tőlük félni, és ezért van ez a kampány. De inkább legyen a szomszédom egy árpádsávos magyar gárdista, mint egy falka cigány.
2009. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
61%
Én se orkokat nem szeretnék szomszédnak, se gárdistákat.
2009. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
én biztonságban érezném magam, ha egy igazi magyar hazafi lakna a szomszédomban... mit szólnának ehhez a mai magyarsághoz a régi nagy magyarok? Pl Petőfi vagy Széchenyi? Lehet, elsüllyednének szégyenükben...amiért ők meghaltak, a hazáért, és a szabadságért, ma már semmivé lett...és az az ellenszenves, aki hazafi??? azt kell elítélni, aki meg akarja őrizni a magyarság kincseit???Engem nem érdekel az szdsz baromsága, sem egyik másik párté sem...az Árpád-sáv igenis ősi magyar jelkép, mindannyiunk ősének a jelképe, és lassan már úgy kell rá gondolnunk, mint a horogkeresztre??? Hol vannak a magyar emberek, hogy ezt megakadályozzák?
2009. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
82%

Szerintem elég gerinctelen, manipulatív plakát. Mindenkinek a saját értékeit kellene hangsúlyoznia, nem arra építeni, hogy "na azoknál sokkal jobbak vagyunk"...


Valaki, aki már kiábrándult a politikából

2009. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
26%

az is vicc, h a kopasz csávó az egyik plakáton egy amerika pankrátor :D szerintem pont úgy néz ki mint 1 politikus.


és h ki legyen a harmadik erő?


Balra kiírnám hogy ZSIDÓK, jobbra pedig h MAGYAROK

2009. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
50%
Én nem értem az SZDSZ plakátot, mindegyiken van 2 retardált, és egy kérdés valami ki a harmadikról.
2009. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
26%
Látom, itt szinte mindenki szimpatizál legalább minimálisan a hazánkért cselekvő árpádsávosokkal...hazáért cselekszik? azzal, h pár hete attól volt hangos a világsajtó, h Magyarországon holokauszttagadó felszólalások zajlanak, erősen nyilasokra hajazó egyenruhában a köveken végigcsattogó "nagymagyarok" szájából...hazáért cselekszik? azzal, hogy cigánygyerekeket lőnek le/sebesitenek meg/aláznak meg? hmmm...biztos...úgy látszik nem tanultunk a történelemből, mert újra kezd napirendre kerülni valami fasizmus-féleség...
2009. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!