Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a Magyarországon...

Igaz, hogy a Magyarországon élő cigányok állami adóból élnek?

Figyelt kérdés
És az igaz, hogy ez az egyetlen ország Európában, ahol a cigányok állami adót kapnak? Csak engem idegesít ez nagyon? Miért nem tudnak ők is normális emberi munkát végezni, ahogy mindenki más? És még így építenek luxusvillákat maguknak, dicsekednek azzal a pénzzel, amiért egy csepp verejtéket sem ejtettek?
2009. máj. 15. 15:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
teljesen egyet értek veled!! Hogy fajulhatott idáig?? És még most is vannak olyan emberek, akik nem látják, miféle világban élünk?! Ez a világ legnagyobb szégyene, hogy a saját országunkban a cigányok dirigálnak nekünk!! Ez felháborító!! Ha rajtam múlna akkor nem lenne ilyen nagy arcuk és bátorságuk.. sőt, örülnének, ha egyáltalán életbe hagynám őket!!
2009. máj. 15. 17:51
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Kimentek Angliába "dógozni" (itthon nem fizettik meg a szaktudásukat! címszó allatt) 1 azaz, 1 napot dógoztak nemigazan izlött a munka! és má gyüttek is vissza! (a magyar állam fizette az útiköltségüket!)

...két hétig tartott a tíz iváni roma "kalandja" Angliában, és már haza is érkeztek. A hazaútra a London-Budapest közötti menetrendszerűen közlekedő autóbuszjegyek összesen mintegy 1.400 fontos (437 ezer forint) árát a helyi önkormányzat, valamint a munkát szervező cég közösen fizette.


[link]

2009. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jézusom... ez a cikk, amit az utolsó válaszoló írt... nevetséges!! Méghogy "egyetlen napot dolgozHATTAK"... szerintem inkább qrvára nem akartak dolgoni, de segáz!! szánalom az a faj!! Már embernek se nevezném őket!!
2009. máj. 15. 18:05
 14/18 A kérdező kommentje:
"A hazaérkezett romák arról is beszámoltak, hogy munkásszállón laktak, ahol tíz emberre jutott egy mosdó, nem volt takaró, és naponta egy konzervet kaptak. A szervező elvette irataikat, és csak akkor adta vissza útlevelüket, amikor közölték vele, hogy rendőrségi feljelentést tesznek." NA ezen jót röhögtem XD micsoda elvárásaik vannak.. nem azért, de a magyar lakosok kb 60-70%-a ÉLETE SORÁN EGYSZER SEM tud kimenni külföldre, nekik meg nem tetszett az ottani helyzet.. pff... jah mert már hozzászoktak az ittenihez... erre már nem találok szavakat komolyan.:D
2009. máj. 15. 18:10
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom "bodzagyüjtögetésböl" épültek a luxusvilláik. Legalábbis "Sztojka Titi" mamája ezt nyilatkozta.

Az enyingi romák is "bodzát gyüjtögetni" mentek Siófokra.

2009. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát ha ilyen jól lehetne keresni bodzagyűjtögetéssel, akkor minek jár mindenki iskolába, minek tanul éveken keresztül, ha egy ilyen primitív munkával pikk-pakk milliomos lehet az ember??:D
2009. máj. 15. 20:01
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
ja hát hogyne .....
2009. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Államiból élnek hát,csak azt mi fizetjük be.És ku..ára unom már!Meg kell néznem minden forint helyét,ezek meg élnek mint hal...
2009. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!