Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a Magyarországon...

Igaz, hogy a Magyarországon élő cigányok állami adóból élnek?

Figyelt kérdés
És az igaz, hogy ez az egyetlen ország Európában, ahol a cigányok állami adót kapnak? Csak engem idegesít ez nagyon? Miért nem tudnak ők is normális emberi munkát végezni, ahogy mindenki más? És még így építenek luxusvillákat maguknak, dicsekednek azzal a pénzzel, amiért egy csepp verejtéket sem ejtettek?
2009. máj. 15. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Sajnos ez van. 2010-ben jól szavazzatok...
2009. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért különböztetik meg őket a magyaroktól? Mi miért nem kapunk??
2009. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden törvény rendelet olyan hogy a cigányok járnak jól .Ez azért van hogy míg mindenki a cigányokat szidja addig a másik kisebbség a parlamentben nyugodtan tömheti a zsebét.

először figyelem elterelésre használták őket de mivel nagyon jól bevált minden maradt továbbra is,de az a baj hogy hagyták hogy vérszemet kapjanak.

2009. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Ezt hívják pozitív diszkriminációnak.Tudod az a baj,h ők

utálnak minket és nem jut el genetikai hulladék kis agyukig,a mi adóinkból és járulékainkból élnek,mert ha mi

nem dolgoznánk és nem adóznánk,akkor ezek a retkek éhen

döglenének.És akkor még csodálkoznak,meg tiltakoznak,hogy

halomra lövik őket,előbb kellett volna elkezdeni a tisztogatást.

2009. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Éppen ma mesélte a párom, hogy délelőtt vásárolt a "hülyeazértnemvagyok" boltban, ahol egy öt éves forma réti néger kölyök, vastag aranylánc a nyakában, a laptopokat nézegette. 5 perc után húztak is a pénztárhoz, ahol a kedves papa kifizette. Biztosan a törvényesen keresett, leadózott, 8 órás munkájából tellett neki rá...

Járdát építettek előttünk, nem túl bonyolultat, három kőlapot kellett egymás mellé tenni. Kb. egy nap egy métert haladtak, és sírtak, mint a fürdős k...a, hogy ezt kell csinálni 55 ezer forintért. De könyörgöm, 6 általánossal mit akarnak? Bankigazgatói széket???? Megszokták, hogy nem kell dolgozni, adózni, ingyen kapnak tankönyvet (amit ki se nyitnak), élelmiszer csomagot, a családi pótlék, szociális segélyek járnak, ruhát kapnak, lopják az áramot, de "szegényeknek" majd az elmű ingyen beköti...ja és mindezek mellé pofátlanul kukáznak, és van képük még tőlünk is gyerekruhákat kérni.

2009. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm! mikor érti meg már mindenki, hogy NEM államiból!

...A MI BEFIZETETT ADÓNKBÓL!!!

2009. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez mind igaz, amit írtatok. De azért egyvalamin el kéne mindenkinek gondolkodni:

Vajon miért pont most tetőzik ez a cigánykérdés? Miért most derül ki, hogy a cigányok halomra ölik a magyarokat, és megússzák? Miért most szellőzteti a média, hogy cigánygyilkosság rassziszta indokból, amikor fogalmuk sincs róla, hogy ki és milyen indokból ölte meg őket?

Azért, mert amíg a zsidók szétlopják az országot (lsd pl. Velencei-tó partjának eladása), mi inkább egymás ellen acsarkodunk, fegyverkezünk .Bajnai, Gyurcsány meg társai pedig szabadon garázdálkodnak. Szerintem ez szándékos bújtogatás.

Az 1848-49-es szabadságharcot is azért vesztették el a magyarok, mert az osztrákok a hazánkban élő kisebbséget ellenünk fordították. Ezek készülnek ám valamire...

2009. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de miért kapnak segélyt??? ez kinek jó (a ret_kes cigányokon kívül?!) el vannak itt kényelmesedve, nem csinálnak semmi hasznosat, és még nekik áll feljebb!!! és nagy az arcuk, nekik mindent szabad hogy rohadnának meg!! alapjába véve nem vagyok rasszista, egy fajt nem azért gyűlölök, mert nem azonos az enyémmel, de a cigányok ez alól kivételek!! egy mocskos ro_hadt szennynépség az egész!! és itt élősködnek a mi nyakunkon, fizetünk nekik azért, hogy ne dögöljenek éhen, és mit kapunk cserébe? lopnak, bűnöznek, gyilkolnak(!!), megkeserítik a magyar állapolgárok életét!! Szerintem ez a helyzet tűrhetetlen !! Egyszerüen ép ésszel nem tudom felfogni, mégis miért fizetünk nekik?!?! hogy még több hulladékot termeljenek??? az imént láttam egy videót egy (mondjuk szépen) növésben lévő cigánygyerekről, aki 6 percen keresztül trágár szavakat használva küldi el a jó büdös qrva ge_cibe (szó szerint idéztem) a magyarokat! ÉS MÉG MI VAGYUNK RASSZISTÁK??? a másik meg hogy inkább örülnie kéne, hogy eltűrjük, hogy itt élősködik és fizetünk azért, hogy ők jól éljenek (az mellékes, hogy közben nekünk rosszabb anyagi helyzetünk van, mint NEKIK, akik az égegyadta világon SEMMIT nem csinálnak!!!), és még így is minket átkoz!! Mellesleg nagyon színvonalas videó volt, szinte beillett volna egy cigány oktató tanfolyamba, vagyis hogy "hogyan viselkedj mocskos genny_láda módján"...
2009. máj. 15. 17:17
 9/18 A kérdező kommentje:
én komolyan mondom, alapjába véve nem vagyok egy rosszakaró ember, de ezeket ki kéne írtani ebből az országból minimum.. ráadásul azzal, hogy itt nyomjuk nekik a segélyeket külföldről is idevonzzuk a többi nyomorékot.. mert itt ők azok, akik a legjobban élhetnek!! komolyan mondom, ha lesz rá alkalmam, elköltözöm innen... inkább én megyek ebből az országból, ÉN, mint magyar állampolgár.. méghozzá azért akarom itthagyni az egészet, mert a saját "hazámban" már minden a cigányoknak kedvez.. szánalmas ez az egész..
2009. máj. 15. 17:22
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

azért kapnak meg mindent, mert csapatban mennek, és félnek tőlük a polgármesteri hivatalban, az orvosi rendelőben, a boltban, az utcán, akárhol. így harcolnak ki mindent. én kórházban dolgozom, ahol ügyeletben bejött egy csapat retek egy másik retket meglátogatni. gondolta az egyik, ha már ott van, megröntgenezteti magát. volt beutalója csipőröntgenre (persze nyugdijaztatáshoz, mihez máshoz), és időpontja is későbbre, de neki akkor támadt hozzá kedve. elmondtam, hogy ez itt ügyelet, semmi nem indokolja hogy azonnal meg legyen vizsgálva, ez a rendje a dolgoknak. csak azért sem akartam megtorpanni előttük, hogy lássák, engem nem zavar, hogy ezren állnak körülöttem. naaa, erre repkedtek ám a szitkok, a k.rva anyád, meg a sz.pós k.rva, a dikkek meg a rák egye ki a beled. kijött az ügyeletvezető doktor is a botrányra, és mit mondott? csináld meg nekik, aztán pusztuljanak innen. hát ezért kapnak meg mindent!!!! mert kiengedik az intelligenciát a szájukon, az ember meg inkább enged, csak menjenek.

ahol én élek nap mint nap szembesülök azzal, hogy mennyi életművész van, nem dolgoznak, csak szaporodnak, egész nap az utcákat róják. én meg dolgozom becsületesen, mégis szarabbul élek. igazságtalan az élet.

2009. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!