Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A valóvilág 4-ben gyűjtött...

A valóvilág 4-ben gyűjtött pénzt oda adták valakiknek?

Figyelt kérdés

A valóvilág 4-ben gyűjtést (pénz) szerveztek hogy kórházaknak meg nemtudom hogy még hova akarták adni azt a sok pénzt de én nem hallottam semmit aról hogy valaki meg kapta volna, vagy csak én vagyok tájékozatlan?

Szóval arra vagyok kíváncsi hogy azt a sok pénzt oda adták e valakinek vagy zsebre ment mind?


2011. nov. 29. 12:25
 1/4 asmosys ***** válasza:
A fókuszban volt egy riport, ami bemutatta hova került a pénz és azóta mi történt a családokkal. Volt aki hamar elverte de sokan ma is gazdálkodnak belőle. /veteményes, háziállatok stb/
2011. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti Hetesben is volt anno, pénzgyűjtés (meg fog szűnni az 1 Ft-os érmék és azokat gyűjtötték, csak nem lett nagy híre, hogy mi lett belőle). Az ilyenekbe, kár belemenni, mert nem hinném, hogy túl jók a célok (vagy a megvalósítás).
2011. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még az egyik régebbi szériában is volt hasonló gyűjtés.


Akkor egyik napról a másikra megváltoztatták a telefonszámot, amire lehetett küldeni az emelt díjas sms-t

Később kiderült, hogy nem annak a gyermekkórháznak ment, amit reklámoztak.

Ha reklámozzák is a Fókuszban, akkor sem biztos, hogy meg is kapták azt a pénzt.


Soha nem lehetünk teljesen biztosak az ilyen tévéadományokban.

2011. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ennyire rejtélyes.


Konkrétan a Hegedűs Zsuzsa féle "Minden gyermek lakjon jól" Alapítványhoz került a pénz.


Abból vetőmagot és egyéb, háztáji gazdálkodásra ösztönző dolgot adtak a rászorulóknak.

Talán egyszerűbb lett volna mindenkit befizetni a menzára.

2011. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!