Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van mindenki úgy meglepő...

Miért van mindenki úgy meglepődve, hogy leminősítették az állampapírokat?

Figyelt kérdés
3 hete lehet erről olvasni. Várható volt. Most meg jön a kormány ezzel a megtámadtak maszlaggal. Inkább be kellene ismerni, hogy elcseszték a gazdaságot.
2011. nov. 27. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

"Az nem tűnik fel neked, hogy a jelenlegi kormány minden adatot igyekszik megmásítani."


Az időközik eredményét is megmásítanák? Tehát választási csalással gyanúsítod őket? Ez azért elég komoly vád, ami ha alaptalannak bizonyul, csúnyán megütheted a bokádat...


"U.i: köszi a lepontozást."

Pontjaim értékelésért: 1, azaz 1 pont. Magasról tojok a pontozásra. Inkább mondjuk azt, hogy nem csak én nem értek egyet veled.

2011. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Én, még 2006-ban sem voltam meglepődve ezen.
2011. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
12:34-es. Ma is vannak választások, legalábbis úgy tudom. Képzeld, azt talán még nem merik megmásítani, de, hogy most is kb. kétharmados támogatottságuk van, az biztos, hogy nem igaz. Mint, ahogy az sem biztos, hogy ők nyernének. Amúgy meg, ha kicsit is jobb párt kerülne az ország élére, képzeld el, hogy visszajönne az az általad említett 5-10 milliárd Ft.
2011. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!