Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van mindenki úgy meglepő...

Miért van mindenki úgy meglepődve, hogy leminősítették az állampapírokat?

Figyelt kérdés
3 hete lehet erről olvasni. Várható volt. Most meg jön a kormány ezzel a megtámadtak maszlaggal. Inkább be kellene ismerni, hogy elcseszték a gazdaságot.
2011. nov. 27. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok ezen meglepődve. Lassan odáig jutunk (végre), hogy előrehozott választások lesznek.
2011. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,

Én nem vagyok meglepődve.

2011. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

"Lassan odáig jutunk (végre), hogy előrehozott választások lesznek."


Amit - a közvéleménykutatások szerint - a Fidesz nyerne. Tehát kidobunk 5-10 milliárdot az ablakon, mert arra van pénz?

2011. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok meglepődve. Szerintem ujabb leminősítések várhatók, ha a kormány tovább rombolja a gazdaságot, és nem változtat a politikáján.
2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Az nem tűnik fel neked, hogy a jelenlegi kormány minden adatot igyekszik megmásítani. Nem lennék biztos én abban, hogy a Fidesz nyerne. U.i: köszi a lepontozást.
2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyeneket akik elkezdik számolni mennyibe kerül egy szavazás vagy választás.


Ha erre nincs pénze az országnak, akkor szüntessük meg a demokráciát. Alapvető jog hogy az emberek dönthessenek arról mit akarnak, erre mindig kell lenni pénznek.

2011. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Amiért mindenki elhiszi az olyan baromságokat, hogy a világon mindent a magyarok találtak fel (ha valamit egy ötventagú kutatócsoport talált fel, és csak egyetlen magyar is volt köztük, akkor az magyar találmány), meg hogy a magyarok isten kiválasztott népe, stb.


Sokan azt hiszik, hogy ha homokba dugják a fejüket, akkor semmi nem történik meg, aztán csodálkoznak, amikor kiderül, hogy mégis.

2011. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Politikamentes vagyok. De azt azért vegyük már figyelembe, hogy a gazdaság nem ezalatt az egy év alatt ment tönkre...
2011. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem hisztek Viktornak? Majd meglátjátok, a Magyarok elfoglalják a Napot! Akkor majd megadóztatunk mindenkit, aki használja, de még várjatok türelemmel, mert Matolcsy nem végzett az űrhajóval(állítólag Smith :) Pál rosszul írt valamit a terveken)


Jön a visszatámadás, majd jól megmutatjuk a világnak, úgy talpra állnunk, hogy csak na.


L.V.P.

2011. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bumbi02 ***** válasza:
64%
Persze, nem ez az egy év alatt ment tönkre, de az ország megitélése ez alatt az év alatt ment tönkre, elég erős megszorítások és államosítások ellenére is nőtt az államadósság (ergo elég "jól" szerepel a kormány.. mert 1500 milliárdos csökkentés után is több most az államadósság mint mikor átvették..)...
2011. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!