Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik neonáci párt?

A Jobbik neonáci párt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 10:19
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igen, a nyilatkozataikat olvasva.
2009. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
81%
Idéznél egy nyilatkozatot amiből ezt a következtetést levontad?
2009. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim válasza:
82%

A sötét, bunkó primitív emberek szerint az.

Valójában egy hazafias érzelmű párt, ami az ország, és a haza érdekeit nézi, aki számára fontos a történelmi hagyományok ápolása, és a jó kapcsolat fenntartása a határon túli magyarokkal. Csak mivel ebben az országban 9 milló ember agyát átmosta a liberális szennymédia, ezek az emberek azt hiszik, hogy az a normális, ami most itthon folyik, meg amit a szadesz-mszp művel :(

De amúgy érdekes, ha itthon valaki azt mondja, hogy "szeretem a hazámat" azt mondják rá, hogy náci. Ha ezt egy amcsi mondja az USA-ban, azt HAZAFI-nak nevezik. Ez a nagy különbség.

Amúgy a Jobbik segítene a legtöbbet pl. a cigányságnak, mert ha kimondanák, és felszámolnák a cigánybűnözést, megszűnne a megkülönböztetés a dolgos, beilleszkedett romákkal szemben, és őket sem érné kirekesztés. A bűnözők meg megkapnák méltó büntetésüket.

Lehet hogy ez a kedves olvasónak elsőre hülyeségnek hangzik, de érdemes átgondolni.. :)

2009. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
76%
A zsidók és a fajvédők találták ki hogy neonáci párt, mivel nem tetszik nekik amit csinálnak. Plusz az előttem kommentelő megadja a válaszom további folytatását.
2009. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
86%
Nem az, sőt elég távol állnak tőle. Sosem mondták pl. támogatják a fajelméletet, az, h kimondanak olyan dolgokat, amit más nem az még nácizmus.
2009. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sokan szeretnék ezt róluk elhitetni az emberekkel.
2009. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Igazi neonácik is vannak Magyarországon (nem sokan), de őket nem a Jobbikban kell keresni. A Jobbik radikális jobboldali párt. Ilyen létezik minden nyugati országban, a legtöbb helyen van is néhány képviselőjük a parlamentben, és mégse rinyálnak állandóan náciveszélyről. Nálunk még nagy újdonság egy erőnek tűnő radikális párt, és a vesztét érző SZDSZ a nácikkal való riogatással akarja összekaparni az 5%-ot.
2009. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
89%
A jobbik nem neonáci párt, a saját nemzet képviselete nem nácizmus. A szentkorona tanra épülő alkotmányt nem gittler találta fel, hanem Szent István. Jó lenne, ha a jobbik egyértelműen kommunikálna (persze aki a jobboldal vesztét akarja, annak nehéz elnyerni a jóindulatát). A kérdező hátha nem ebbe a csoportba tartozik, és tudja értelmezni a közösségi érdek fogalmát. Ha a baloldal eddig jól védte volna a közösség érdekét, a jobbik létre sem jött volna. Így viszont igenis szükség van rá, különben a szélsőséges SZDSZ jön vissza a hatalomba.
2009. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
77%

"A sötét, bunkó primitív emberek szerint az."Erre semmi szükség,mert az ellen oldalt erősíti.

-ha itthon valaki azt mondja, hogy "szeretem a hazámat" azt mondják rá, hogy náci-ez pedig akkora csúsztatás,amilyet ritkán látni.Nem neonáci párt,de nem egyértelmű a kommunikációja.

2009. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
83%
Nem nácik, elolvastam a programjukat, és mindent amit róluk felleltem. Semmi uszító jellegű nincs bennük. Sokan azt mondják, hogy a programjuk kivitelezhetetlen...erről meg csak annyit, hogy a mostani programokat meg nem a nép szavazta meg, kérdés nélkül legyűrték a torkunkon. Egyébként meg 4 év alatt nem lehet világot megváltani.
2009. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!