Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mikor derül már...

Most akkor mikor derül már ki, hogy mikor és mi lesz a felsőoktatással?

Figyelt kérdés
35 nap múlva lehetne kezdeni a jelentkezést! Ez egy hónap és még mindig nem tudni semmit például az önköltség részéről, hogy mennyi, hogy akkor mennyi ember lesz "állami ösztöndíjas", a képzési szerződés, hogy oldják meg az ösztöndíjjal kezdő de önköltséggel befejező hallgatók szerződését, mert nyilván nem vonatkozhat ugyanaz arra aki 5 évet tanul ingyen meg arra aki felet stb. egyáltalán mikortól vezetik be a változásokat... Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki egyébként fizetőset (is) tervezett volna és így egy hónappal a jelentkezés kezdete előtt azért kicsit ideges, hogy azt se tudja mi lesz és mennyiért! Vagy lemaradtam valamiről? Odáig eljutottam, hogy megjelent a tákolmány koncepció, aztán jött, hogy na hát ez se így lesz inkább meg úgy se, meg nem is annyira meg egyeztetünk majd, de hát ennek sem lehet hinni, mert eddig mindennel kapcsolatban az volt, hogy csak épp az nem tudott az egyeztetésről, akivel állítólag egyeztettek és a vége mindennek más, mint amit mondanak.
2011. nov. 11. 05:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy készül a meglepetés, amit nem a Jézuska hoz!


Előfordúlhat hogy kellemetlen lepetés lesz.

2011. nov. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy meg lehetett ismerni a kormányt azt kell mondani az 1. válaszolónak van igaza.
2011. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!