Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen debil logikával rendelk...

Milyen debil logikával rendelkezik az aki azt álítja?

Figyelt kérdés

"Tanulj képezd magad stb és akkor jobb lesz.


1, Ha mindenki magasan képzett, akkor ki fog itt effektív termelő munkát végezni.

2, Ha nem közép vagy csúcs vezető vagy, akkor már nem is lehet igényed egy átlagos kiegyensúlyozott életet élni, csak a hóvégi gyötrődés.

3, Fel sem merül az ilyen debilekben, hogy a társadalom minden szegmensének meg kellene élni a jövedelméből.



A másik:


"Dolgozz keményebben és többet.


Fel sem merűl a debilekben hogy már így is a magyarok dolgoznak a legtöbbet az Eu ban, és ha lehetne növelni a teljesítményt az csak azt eredményezné hogy nőne a norma. Az az, értéktelenebb lenne a munka, és semmivel nem keresne többet. " ez az elmúlt 21 év tapasztalata.


2011. nov. 6. 12:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Pedro



Kedves Pedto, én sem fizetek semmit már magam után.

Lehet leköpni, vagy amit akarsz, de nem vagyok képes annyit kitermelni, amiből tudnék.

De nem vagyok hajlandómunkanélüliért sem jelentkezni, mert megalázónak tartanám. Ugyanis én mindíg a saját munkámból éltem, és sok adót és járulékot fizettem eddig.

De ezt ami most folyik, már nem vagyok képes úgy túlélni hogy befizetek. Így is már ismét a külföld amit a megoldásnak látok. Voltam már sokszor külföldön dolgozni, de mindíg hazajöttem, mert itt az én hazám.

Ma már azt mondom hogy sajnos, mert ha kint maradok akkor ma már biztos egzisztenciám lenne kint.

De ha mégegyszer összejön, nem biztos hogy hazajövök.

Mert sajnos az én hazám, mamár egy siralomházra hasonlít, kilátások és perspektíva nélkül, ahol csk szénketrec az ember, és ellelketleníti a valóság!

2011. nov. 6. 16:37
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

""Tanulj képezd magad stb és akkor jobb lesz.


1, Ha mindenki magasan képzett, akkor ki fog itt effektív termelő munkát végezni. "


A "képezni" ige, nem csak azt jelenti, hogy diplomás vagy. Szakmához is képezni kell magad.


2," Ha nem közép vagy csúcs vezető vagy, akkor már nem is lehet igényed egy átlagos kiegyensúlyozott életet élni, csak a hóvégi gyötrődés. "


ostobaság. Egy barátom gázszerelő is vígan megél, tartozása sincs. nem ő a vezetője a vállalkozásnak.


"3, Fel sem merül az ilyen debilekben, hogy a társadalom minden szegmensének meg kellene élni a jövedelméből. "


Szerintem debil itt csak te vagy!



A másik:


"Dolgozz keményebben és többet.


"Fel sem merűl a debilekben hogy már így is a magyarok dolgoznak a legtöbbet az Eu ban,"


Pontosan ezért írom, hogy ki kell végezni az összes eddigi politikust

"és ha lehetne növelni a teljesítményt az csak azt eredményezné hogy nőne a norma."


he?

" Az az, értéktelenebb lenne a munka, és semmivel nem keresne többet. " ez az elmúlt 21 év tapasztalata.

"


nem, ez a te hülyeséged!

2011. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
A kérdező komoly érv az abortusz mellett.
2011. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Kedves Pedto, én sem fizetek semmit már magam után. "


Akkor ne is várd, hogy emelkedjen az életszínvonalad...

2011. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Kedves Pedto, én sem fizetek semmit már magam után. "


Akkor ne is várd, hogy emelkedjen az életszínvonalad...



És még is, hogy emelkedne az életszínvonalam ha abból a ma megkeresett 120-130ból befizetnék hirtelen 70-80at?


Hogy lehetne árverezni a házam, vagy éhenhalnék?

2011. nov. 6. 17:35
 16/20 A kérdező kommentje:

((""A "képezni" ige, nem csak azt jelenti, hogy diplomás vagy. Szakmához is képezni kell magad.


Hát persze!!

Építész tecnikus vagyok, meg van a szakvizsgám könnyűszerkezetes épületek kivitelezéséből, és belsőépítészeti vizsgám is van.

Hová képezzem magam még? Javasasszonynak?

Vagy valahonnan akasszak le néhány misit hogy elvégezzem a főiskolát? És ugyan ebben a cipőben járjak?



(("ostobaság. Egy barátom gázszerelő is vígan megél, tartozása sincs. nem ő a vezetője a vállalkozásnak.


Na ezeket a beszólásokat bírom!

Mennyit is keres egy átlag gázos mint alkalmazott?

Keleten talán 100-110 et, Bp n valamivel többet.

Jahh, hogy nem panaszkodik?

Nem mindenki szokott.

Persze érdekes hogy egyesek szerint itt a szakik olyan jól keresnek egy egy kiragadott pld alapján és még is pang az ország gazdasága, és nincs megrendelés sehol semmire.


"3, Fel sem merül az ilyen debilekben, hogy a társadalom minden szegmensének meg kellene élni a jövedelméből. "


((Szerintem debil itt csak te vagy!


Persze érdekes hogy a kérdésre személyeskedés az egyetlen válaszod. Mintha a kérdés már maga debil lenne.

Vagy szerinted, ha nem valami hatalmas hozzáadott értéket képvisel egy munka akkor már az hogy megéljen belőle valaki az a valóságtól elrugaszkodott úri hóbort?



A másik:


"Dolgozz keményebben és többet.


"Fel sem merűl a debilekben hogy már így is a magyarok dolgoznak a legtöbbet az Eu ban,"


((((Pontosan ezért írom, hogy ki kell végezni az összes eddigi politikust

"és ha lehetne növelni a teljesítményt az csak azt eredményezné hogy nőne a norma."


he?

" Az az, értéktelenebb lenne a munka, és semmivel nem keresne többet. " ez az elmúlt 21 év tapasztalata.

"


((nem, ez a te hülyeséged!



Mi az én hülyeségem?

Ez tendencia.

A reáljövedelmek egyszerüen nem nőnek szinte semmit.

Az ország gazdasági teljesítménye a rendszerváltásóta 80% al nőtt, míg a reáljövedelmek 20% al.

Érted, 20% 21 év alatt!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 6. 17:55
 17/20 anonim ***** válasza:

"Te hollaksz, barátom?

Ahol a szkmák degeszre keresik magukat, oda kell hogy menjek!


Én Debreceni vagyok, és ma már ott tart a dolog hogy nincs értelme hírdetni, mert nem hozza visza az árát.

A nyár még valahogy eldöcögött, de olyan 10 éves mély munkadíjjakkal, amik már kimerítik a kockázatosság határát. Az az, ha eg hétből egy nem jólsikerült nap akadt, akkor azon a héten bizony nem kerestem.

Néha már az az érzésem volt, hogy nincs értelme az egésznek, mert ha egy közepes színvonalon végzem a munkám "ami alá nem lehet menni" akkor nem marad belőle semmi jövedelmem.


Hová menjek munkaután, leírod hollaksz?"


Gyere Budapestre, tényleg sokat keresnek. Van egy villanyszerelő ismerősöm, az is jól keres, ő Szentendrén lakik... Szóval a fővárosban, illetve annak vonzáskörzetében úgy néz ki, hogy érdemes csinálni. Hogy adóznak-e? Na, ezt nem tudom, nem szoktam ellenőrizni az ismerőseim adóbevallását... :D Családon belül pedig nagyon nincsenek szakmunkások. Van ugyan egy pék unokatestvérem, bár azt nem mondanám szakmunkásnak :D Mármint úgy kezdte, aztán úgy érezte, hogy van annyi tapasztalata, hogy belevágjon egy ilyesfajta vállalkozásba, neki bejött.

2011. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Vállalkozni kell.Nem feltétlenül a szakmában, lehet egyszerűen csak "seftelni" is. Olcsón megveszem drágán eladom.Akár külföldről behozott cuccokkal, ebayen megvett dolgokkal stb.

De úgylátom a magánzó iparosokat sem kell sajnálni mikor 1-3napi munkáért elkéri egy átlag alkalmazott havi bérét, 10perces csavarozásért meg a 5-10ezret ami másnak 8óra meló bére.

Voltam rozsdás kocsival több kasznisnál ,de kiröhögtek: há ezze meló van ,nem éri meg nekünk ,mi csak elemet cserélünk törött kocsikon..,ennyit a válságról..

2011. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Mennyit is keres egy átlag gázos mint alkalmazott? "


Havi átlag 240-et nettóban, minimum...

Többet nem írok, mert világos, hogy tájékozatlan idióta vagy!

2011. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem van valami a kérdésben, ezért van a sok diplomás munkanélküli megy hasonló, nekem is volt ismerősöm, elvégzett estin egy főiskolát, könyvtárosnak tanult meg eszperantóból nyelvvizsgázott de csak hogy meg legyen a papír meg a diplomás minimálbér, esze ágában se volt könyvtárosnak menni....
2011. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!