Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor ennyire nem ért...

Orbán Viktor ennyire nem ért a kormányzáshoz, hogy évi 52 milliót kell neki költeni a tanácsadóira?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

Én egyetlen egy beszédet sem hallottam Orbántól, ahol azt mondaná, hogy mindent én csinálok...


De linkelj kérlek ilyeneket, és elnézést kérek.


Viszont, itt és egyéb fórumokon olvasva mást se látok, csak azt, hogy "Orbán tönkreteszi az országot" ami önmagában röhejes, mivel Orbán ha megfeszítené magát, akkor is rohadt nehezen tudná csak tönkretenni az országot. (Mivel neki politikai hatalma jóformán a médiában van. Ugyanis kitartóan a miniszterek, és a háttéremberek intéznek mindent...) Meg Orbán talál ki minden népnyúzó törvényt, Orbán van mindenhol, Orbán vezényel mindent... Komolyan, ilyeneket olvasva néha elgondolom, hogy Orbánt utálói istenítik a legjobban. Nincs ember a világon, aki egyszerre képes lenne egy ország összes ügyét intézni (talán még ő az összes nagykövetünk is) de a mi miniszterelnökünk képes rá! :)

2011. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sz1u ***** válasza:

#11 07:58 Sir Butcher!


"Én egyetlen egy beszédet sem hallottam Orbántól, ahol azt mondaná, hogy mindent én csinálok...


De linkelj kérlek ilyeneket, és elnézést kérek."


[link]



Továbbá:


„Egy ponton terjesztem ki a kétharmados törvények körét: a gazdasági törvények terén. És nem csinálok titkot abból, hogy ebben a vonatkozásban megkötöm a következő kormány kezét. És nem csak a következőét, hanem a következő tízét” – jelentette ki Orbán Viktor


Link: [link]



"A miniszterelnök beszédeiben drámaian megugrottak az egyes szám első személyben tett kijelentések (szeretném, megígérem, garantálom, támogatom). A többes szám első személyek pedig már jellemzően nem Orbán Viktorra és a kormányra vonatkoznak"


Link: [link]

2011. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!