Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik programjáról? Esetleg tervezitek hogy beléptek, vagy szavaztok majd rájuk?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 11:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Milyen programról? Mert amit én olvastam tőlük program gyanánt az kb 20 oldal tömény demagógia, hangzatos jelmondatok köré építve. Program az ami konkrét számokkal, legalább megközelítve megadja, hogy mit miből, mennyit, hogyan csinálnának. Amit a Jobbik kiadott abban egy k*rva szó nincs ilyenekről. Csalódtam is egy kicsit emiatt bennük. Amúgy távol áll tőlem a politikai pályafutás gondolata, így biztos nem lépnék be semmilyen pártba. Azt, hogy kire szavazok még nem döntöttem el, de a Jobbik is az esélyesek között van.
2009. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

"árpádrongyos"


Gratulálok! Te vagy a követendő példa! Csak megsúgom, hogy az "árpádrongy" az Árpád-házi királyok zászlója volt. Tudod, azoké, akik elfoglalták a Kárpát-medencét 896-ban, és akiknek köszönhetően még ma is itt van pár magyar. De nem baj, szidjad csak, meg mindent aminek egy kicsit is köze van a magyarsághoz! Hisz az a zsidópártoknak nem nyerő!

2009. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

A mai helyzet pont arra int, hogy az ország egyik fele nem kezelheti le a másik felét, mert nincs olyan alkotmányos szabály, ami az önmagunkkal való kiszúrást meggátolja, ha sokan ragaszkodnak az önsorsrontáshoz.

Árpádsávosok: az Árpád-zászlóval semmi baj, benne van a címerben, stb. Legyünk rá büszkék. De ne gondoljuk, hogy ezzel népszerűek leszünk a baloldalon, márpedig a baloldal nélkül ezúttal nem mászunk ki a patthelyzetből. Felhívom továbbá arra a figyelmeteket, hogy a nálunk élő cigányok és zsidók egyenrangú magyar állampolgárok, őket marhaság származási alapon bírálni. Annál jogosabb viszont közösségellenes magatartás miatt bírálni őket, ha elutasítják a nemcigány/nemzsidó polgártársaik számára fontos állami jelképeket (ez rasszizmus a magyar társadalom többsége ellen). Olyan jelképeket kell találnunk, amelyek egyesítenek (kérjünk tanácsot a baloldaliaktól, cigányoktól, zsidóktól, hogy mi lenne az).

Árpádutálók: a Magyar Köztársaságban élve nem logikus, hogy a magyar állam első uralkodóházának jelképét elvessétek, ha ebben az országban boldogan, a társadalom többségével együttműködve akartok élni. Összefogás nélkül nincs közös jövő, tehát nektek is közelednetek kell a jobboldalhoz. Találjátok ki, milyen jelképeket használjunk az összetartozásunkat és etnikai sokszínűségünket egyszerre jelezve. Az Európai Unió mottója: Egység a sokféleségben. Ezt jelképezik a kék zászlón a körben elhelyezett csillagok. Valami hasonló nálunk is használhat. Magyarország súlyos válságban van, csak összefogással érhetünk el bármit.

2009. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

"Ha egy árpádrongyos, gyűlölködő, primitív, nyilas majom lennék, rájuk szavaznék. Ha pedig még totál hülye is lennék, akkor meg be is lépnék hozzájuk."


A JOBBIKRA fogok szavazni.

Csak akkor nem szavaznék a JOBBIKRA, ha csak 8 elemit jártam volna ki, mint a fenti kommunista kolléga. Szar lehet neki, mert gyűlöli az államiságot és a keresztény értékeket. Itt meglátszik a továbbtanulás hiányossága és az instabil lelki háttér is. Intézetbe az ilyen közösségellenes egyénekkel...

2009. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%
Én csak akkor szavaznék a Jobbikra, ha 8 elemim lenne és abszolút nem értenék a gazdasághoz. Akkor, ha miután elolvastam a programjukat, nem gondolnék bele az intézkedéseik következményeibe, megvalósíthatóságába, hanem azt mondanám magamban, hogy milyen jól hangzik, csináljuk meg. Akkor szavaznék rájuk, ha azt gondolnám, hogy mivel ők még nem próbálták meg irányítani az országot illetve nem volt esélyük megvalósítani programjukat (mondjuk a mostani esetleges 5%-kal sem lesz), akkor az övék biztos annyira szuper! Gondolhatnám adjunk nekik egy esélyt! Hát, kösz nem! Azt sem próbáltam még ki milyen érzés, ha fejbe verem magam egy kalapáccsal. Persze adjunk neki egy esélyt, hátha jól fogom magam érezni utána! Hát, kösz nem!
2009. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan viszont nem a Jobbikra szavaztak sem 2002-ben, de még 2006-ban sem, az ország pedig Jobbik nélkül is sikeresen tönkre lett téve. Egyébként a mostani kormányzatnak milyen programjai valósultak meg a 2006-os kampányból? Mert kifelejtették belőle a megszorító csomagot. Apropó, a programjuk viszont kivitelezhetetlen volt 2002 és 2006-ban is, ezért állunk most ott ahol vagyunk.
2009. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szavazok rájuk, mert szerintem a szép szavak mögött nincs semmi, vagy ha van is valami, azt jobb, ha nem csinálják meg. De legközelebb szinte biztos, hogy bejutnak a parlamentbe, majd akkor meglátjuk.
2009. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
63%
Én is rájuk szavazok,az összes többi hazudozó-nagyotmondó-porhintő csapatot már ismerjük!Nem is akartam elmenni szavazni,utálom,hogy teljesen hülyére vesznek minket! Lássuk a jobbikot!Nincs más választásunk,meg kell próbálni...
2009. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti: Ha meg se adod nekik a lehetőséget hogy bizonyítsanak,akkor mit is várunk?


"Nagyon sokan viszont nem a Jobbikra szavaztak sem 2002-ben, de még 2006-ban sem, az ország pedig Jobbik nélkül is sikeresen tönkre lett téve. Egyébként a mostani kormányzatnak milyen programjai valósultak meg a 2006-os kampányból?"

A jobbik 2003-ban alapult,de 2007 előtt szinte senki sem ismerte őket.

2010. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%

Páran írták, hogy nincs programjuk...

HA kicsit után néznének nem írnának ilyet.


[link]


Jó emésztést! Ennek alapján nem akarnak diktatúrát, sőt! Én még nem tudom ,hogy kire szavazok, majd eldől...de túl sokan mocskolják őket!

2010. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!