Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Uniónak mi "bábjai" vagyunk?

Nem dávid kérdése:

Uniónak mi "bábjai" vagyunk?

Figyelt kérdés
A a baj hogy az unio ide hozza be a szar árut és eladja jó pénzért. Az a másik baj hogy hiába adnak az utakra támogatást meg az iskolák felújítására nekünk is KELL BEFEJEZETTÜNK NEM CSAK ŐK FIZETNEK NEKÜNK. Kérdésem hogy mi értelme volt belépni? 2004ota nem élünk jobban. Ráadásul az eurot se sikerült bevezetnünk. Talán az egyetlen pozitivum hogy megnyílt külföldre a határ aki akar kinn dolgozni van lehetősége. De szerintem a munkaerőnket is kihasználják mert a "piszkos" munkát a vendégmunkásokkal végeztetik sokkal kevesebb pénzért. Kérdésem hogy miért érte meg belépni? mi lett tőle jobb?
2011. okt. 29. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Elolvastad a mondatot, amire válaszoltál?"

Igen, és én nem látok különbséget a között, hogy egy ország elszívja egy másik munkaerejét és aközött, hogy hátráltatja.

Amerikába is milliók vándoroltak ki még az előző évszázad elején is, és akkor mi van?


"Ha úgy teszel, mintha válaszolnál valamire, akkor arra is válaszolj, ne csak gépelj a vakvilágba, mert nem fogsz túl okosnak tűnni."

Én nem állítottam, hogy be tudnám bizonyítani, de nem is állítok olyan EU-ellenes fideszes dogmákat, mint te.

2011. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!