Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen paranoiásak az...

Miért ilyen paranoiásak az emberek?

Figyelt kérdés
Ahányszor ilyen kérdőív van, mint a népszámlálás vagy a nemzeti együttműködés akkor egyesek rögtön kormány összeesküvését szimatolják.
2011. okt. 13. 07:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Pontosan, az egyetemen még egy embertől sem hallottam, hogy összeesküvés-elméleteket gyártott volna magában. Mindenki szépen csendben kitölti, amit kell, és leendő közgazdászokként felfogjuk, hogy ez csupán statisztikai célokat szolgál."


Ez érdekes, nekem van pár egyetemi barátom, aki forradalmat akar.

2011. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

"Na jó, de az egyetem tudatlan ostoba emberekkel van tele, ők azért legelik be még ezt is."


Gondolm Te csak szobafestőként jártál egyetemen belül

2011. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nagyzolni akart, hogy ő egyetemre jár/járt :)) Azért a közgáz nem arról híres, hogy széles látókört ad, kivéve ha nemzetközi gazdálkodás. Így nem csodálom, hogy nálatok fel sem merül a kritikus gondolkodás lehetősége.
2011. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem csak nagyzolni akart, hogy ő egyetemre jár/járt :)) Azért a közgáz nem arról híres, hogy széles látókört ad, kivéve ha nemzetközi gazdálkodás. Így nem csodálom, hogy nálatok fel sem merül a kritikus gondolkodás lehetősége."


Nem!Naluk a logikus,realis gondolkodas leheto"sege merul fel!

2011. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

"Nem!Naluk a logikus,realis gondolkodas leheto"sege merul fel!"


Igen, egy aranyhalnak is az a logikus és reális, ami az aquáriumon belül van, de ez még nem jelenti azt, hogy a világ csak annyiból áll.

2011. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"leendő közgazdászokként"


Vagyis neked nem vették el a nyugdíjmegtakarításodat, nem kell trükköznöd az adóval, nem kapsz zsebbe jövedelmet, nem laksz olyan albérletben ahová nem vagy bejelentve. Majd szólj ha a tényleges életből is láttál valamit :)

2011. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%

Aki keveset tud, minden balga beszédet is elhisz, mert nincs módja ellenőrizni. Az sem tudja, az mi. A környezetében történteket a bőrén érzi, de nem érti. Emiatt nemhogy a jövőt, a holnapot sem tudja megítélni. Tartósan vakon élni zaklatottá tesz, és természetes emberi ösztön, ha ebből menekülni szeretne valaki.


Megfigyelhető, hogy a Jobbik és minden szélsőségesség fő bázisa a tudatlan emberek tömege. Aki e társaságban nem tudatlan az vezető. Ebben semmi meglepő nincs, a társaság rendet ígér, a "becsületes" emberek védelmét. A tudatlanoknak pontosan erre van szükségük, és tudtok olyan (átlag)embert aki önmagát nem tartja becsületesnek?

Ezért célja a szélsőségeknek a balhé, randalírozás, zűrzavar, félelemkeltés. Mert ők ebben majd rendet tesznek. A világtörténelemben ez még nem fordult elő és nem is fog.

2011. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Talán mert évtizedekig diktatúra volt? Mert bármikor behúrcolhattak kihallgatásra koholt vádak alapján?


Meg azért, mert az adatbázisokat egyszerűbb volna összevetni, mint eszméletlen pénzeket költeni papírra, tintára, meg mit tudom én, mire.

2011. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!