Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg bevezetik az ebadót?

Tényleg bevezetik az ebadót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja állítólag lesz.Bár én úgy tudom volt már régebben is csak aztán megszünt.Akkor 2 kutya után kellett fizetni vagy mi.Legközelebb veréb adót találnak ki, ahány veréb ül a kerítésen annyi ezret vonnak le adóként.Pff.
2011. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lesz. Hallottam a hírekben, hogy egy kormányzati illetékes magyarázta, hogy ez miért lesz jó nekünk.
2011. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Vezessünk be papagáj és tengerimalac adót is.
2011. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Mostanában azon gondolkodok, hogy a középkorban miért volt kevesebb adó, mint manapság.
2011. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
54%
Ó hajszáladót nem..Vagy bolhaadót..
2011. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkább kellene "nem dolgozom, mert minek?" -adó. Esetleg még politikus adó-ahány rossz döntés, mondjuk úgy 20 évre visszamenőleg, úgy az adott "projectnek" mondjuk a 15%-a, és az fizeti aki(k) aláírta/aláírták, a többi aki csak bólogatott nekik legyen fejenként 10%. Kiköltözök külföldre és ha hazajövök nemfogok meglepődni: levegőadó (ahányat beszívsz, és kifújod, környezet Co2 szennyezettsége alapján, lélegzetvételként 35Ft. Vizet iszol-adó, hip-hop lemegy a napi két liter 0.2literre, levágod a körmöd-adó (környezetterhelés), zöldséget eszel-adó (chips után nem lepődünk meg)....
2011. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16:43 Nálad a pont!
2011. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
chips adó, eb adó, várom hogy mikor kell azért fizetni, mert levegőt vettem... Hmm légzés díj vagy levegő adó?
2011. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
itt nálunk Szlovákiaban is van de csak törzskönyvezett kutyusnak... volt anno 2 németjuhászunk arra kellet fizetni de utcamixre nemigen kell nemtudom pontosan hogy van egyébként már nincs kutyánk
2011. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elsőre elgondolkodtam rajta, hogy talán még értelme is lehet a kóbor kutyák miatt. Hátha kevesebb lenne tőle. De aztán arra jutottam, hogy valószínűleg nem a kutyagyűlölő vagy nemtörődöm gazdák fognak 2-nél több kutyát tartani, viszont rengeteg olyan ház van, ahol meg egy kutya napozik hátul a lánc végén, akivel etetés/itatáson kívül nem biztos, hogy törődnek. :S
2011. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!