Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ÁFA emelés 27%-ra. Mik a...

ÁFA emelés 27%-ra. Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ennyire unkreatív?
2011. szept. 20. 16:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
74%
nincs más járható út, csökkenteni kell!
2011. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
megérkeztek a moderátorok - törlik a válaszokat...
2011. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
31%
Vagy az emberek járnak rosszul, vagy az ország. Egy igazi hazafi áldozatot hoz.
2011. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Hozzunk áldozatot a hazáért.

Persze, sokan dönthetnek: vagy éhenhalnak, vagy fizetik a rezsit/hitelt.

De szép kis áldozat lesz...

Panda: veled viszont teljesen egyetértek.

2011. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

One People -igazad van.


Mikor én ebben a témában feltettem a kérdést és megköszöntem a kormánynak a szegények nevében az Áfa emelését, az itt lévő Fideszesek (csak saccolni merem) rögtön jeleztek a Moderátornak és törölték. Úgy látszik ki van nekik adva, hogy aki a kormánnyal szembe mer menni kérdéseivel (a válaszokat még nem érzékeltem), az innen takarodjon.


Az adósság csökkentése minden áron nem járható út, mert a szegények egyszer csak fellázadnak és a sokféle forradalom után csinálhatnak egy igazit. Aki meggazdagodott az elmúlt13 évben, annak kellene többet adóznia, de a politikusaink nem akarnak saját maguknak rosszat. Mi a nép csak arra voltunk jók, hogy a hátunkon felkapaszkodjanak a hatalomba és onnantól kezdve kussoljunk, tűrjük a nyúzást.

2011. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Utolsó: sajnos, ez így van, a szegényebb csak még szegényebb, a gazdag meg még gazdagabb lesz ebben az országban. Szisztematikusan zajlik ez, már egy hosszú évek és nemcsak az utolsó, agyonszidott "nyócév" óta.

MÉG kér a nép...utána majd / talán, nem biztos /megmutatja a haragját.

A moderálgatásnak pedig gyanúsan cenzúraszaga van...

2011. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Növekszik az űr a két réteg között.
2011. szept. 21. 21:53
 38/39 anonim ***** válasza:

Ne féljetek az adóemeléstől. A bérköltségből az elvonás 2/3-os. Már csak 1/3-ot bukhatunk. Bár a volt párt és

KISZ titkér uraknak ez is kevés. Matematikailag lehetséges

a 100% feletti adóztatás. :)

2011. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Hát ha összeadjuk a cégek dolgozók után fizetett adóját és amit levonnak a dolgozó bruttó béréből, az többre jön ki, mint a dolgozó nettója. Tehát az állam többet keres a munkámmal, mint én magam.
2011. szept. 23. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!