Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ÁFA emelés 27%-ra. Mik a...

ÁFA emelés 27%-ra. Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ennyire unkreatív?
2011. szept. 20. 16:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%
Ez a százhuszonkettedik kérdés róla két nap alatt. Ez eléggé unkreatív.
2011. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
Csökkenteni kell az államadósságot, ha nem akarunk Görögország sorsára jutni.
2011. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
És ez a megoldás?
2011. szept. 20. 16:21
 4/39 anonim ***** válasza:
68%
Hogy van az, hogy ha a Fideszt kritizálják, a fideszes egyből "mocskos emesztpézni" kezd? Más párt nincs e kettőn kívül? Esetleg olyan emberek, akik az egyiket sem szeretik?
2011. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam. Ha MSZP lenne az élen, ő is ezt tenné. Az ezelőtti 4-8 évben is ilyen volt a tendencia. Azelőttről nem tudok beszámolni, mivel nem foglalkoztam politikával akkor. De biztos vagyok benne, hogyha most hirtelen az MSZP kapná meg a kormány posztot, nem történne semmi hirtelen fellángolás. Figyeltétek Orbánt posztra kerülése előtt? Tisztára be volt indulva, olyan mértéktelen nemzeti érzelmek törtek elő belőle, mint még soha. Most meg egy kis őrláng pislákol és a nincs remény zászlaját lengeti. Mintha azt akarná sugallni, hogy jobban tesszük ha sodródunk a többi nemzet árjával. De itt kettős a baj, a világválságon kívül.
2011. szept. 20. 16:30
 6/39 anonim ***** válasza:
70%
egy szóval sem mondtam, hogy fideszes vagyok, de az emeszpénél mindenki jobb
2011. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Én nem fogok szavazni senkire se legközelebb. Ki tart velem?
2011. szept. 20. 16:34
 8/39 anonim ***** válasza:
56%

Ez a tarkólövés a Jobbik programja?

Bezzeg mennyire berzenkednének az emberek, ha csődbe menne az ország az államadósság miatt, legalább valaki megpróbálja rendezni. Azt hitték a marhák, hogy büntetlenül lehet évtizedekig felvenni, majd jobbra-balra tologatni az adósságot, és megtartani melletti ugyanazt az életszínvonalat. Nem barátocskám, a dolog nem így megy. Ha pedig az adósságot nem fizetik vissza, akkor a befektetők is elpártolnak innen, és nem marad más, csak 10.000.000 ember és egy döglött gazdaság, mindenki ültethet krumplit(aki megteheti), meg égethet száraz tehéntrágyát télen, és kb az lesz a luxus.

Szóval itt az ideje, hogy az emberek is hozzanak egy kis áldozatot, mert eddig álomvilágban élt mindenki.

2011. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem fogok szavazni senkire se legközelebb. Ki tart velem?"

Ha nem szavazol, az is szavazat, mint láthattuk.

2011. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
63%

A komment megírásának időpontja: ma 16:30


Egyetértek veled.

2011. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!