Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál, ha ma lennének...

Kire szavaznál, ha ma lennének a választások?

Figyelt kérdés
Csak 1 pártot írj, kiváncsi vagyok
2011. szept. 19. 00:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
27%
Ki a f@szomnak kellenek pártok? Dobozon kivül gondolkodni nem lehet?
2011. szept. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos csak gondolkodni lehet, de tenni nem. Pártokráciában nincs más választásod, vagy nem mész el szavazni, de azzal sem érsz el semmit...


Amúgy meg nyugodtan nyerhetne a Jobbik, mert amint valami olyan intézkedést hoznának ami nem tetszik az EU-nak, a többségnek, vagy akár a saját szavazóinak, pillanatok alatt el lenne takarítva... Ők sem tudnának azt csinálni amit csak akarnak, mint ahogy a Fidesz sem tud 2/3-dal sem. Pl. a Fidesznél hiába "szeretnének" adócsökkentést, ha a pénz, vagy akinél a pénz van, mást mond. Úgyhogy én nem rettennék meg egy Jobbik győzelemtől, ha legalább csak egy kicsit jobban képviselnék Magyarország érdekeit már nyertünk. Többre úgy sem számíthatunk, ilyen beteg társadalommal nagyon sok idő lenne a felemelkedés még normális vezetők mellett is.

2011. szept. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
43%
De azért fletótól nagyon félnek, ha ennyire be akarják börtönözni. Az legalább nem csinált semmit, ellenben ezek már 3000milliárdot loptak.
2011. szept. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
59%

Nekem már elegem van a szavazásokból.

Semmi értelme..

Választhatunk a: gyökerek a ganyék a hazugok a tolvajok és a harácsolók közt.

Én nem akarok választani közülük...

2011. szept. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
26%

És tök mindegy kire szavazol mert ha egy kérdés van akkor 5 párt vitatkozik rajta évekig.

csak egy példa...

Bajban van az ország el akarnak adni valamit.

1 azt mondja adjuk el 20 ért a másik azt mondja adjuk el 30 ért a haradik azt mondja ne adjuk el a negyedik döntésképtelen. És mire kitalájják mi legyen már hiába adják el azt a dolgot 3x annyi pénz ment el mire megszületett a döntés. szóval nincs megoldva semmi probléma és még rosszabb mindenmint előtte az az valami meg el van adva de feleslegesen.

Kb ez a magyar politika.

pár beszólóval értek eggyet hogy mi a francnak kell ez nekünk?

Ráadásul egy valag ember van ott megfizetve a te és én adómból azért hogy alukáljanak meg sporthíreket olvassanak a parlamentbe. Már ha bemennek egyáltalán. És nagyon jól élnek. Ha én így dolgoznék kirugnának az első nap.

2011. szept. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%

"Az legalább nem csinált semmit, ellenben ezek már 3000milliárdot loptak."


Ha csak annyit loptak volna. Ismerd meg a Fidesz történelmét. :)

2011. szept. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
24%

Tisztelt kérdező!

Természetesen az LMP-re! Egyedül az ő programjuk hozhatná rendbe Magyarországot (korrupció elleni fellépés, zöld fordulat, liberális demokrácia). A Fityisz úgy vélem, csak tönkreteszi az Országot. Az Maszop sem különb. A Jobbikot meg jellemzésre sem méltatom, csak káoszt okozna, ölnék egymást az emberek (romák, magyarok, zsidók, melegek stb.).

2011. szept. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
25%
Én egy új pártra szavaznék ami még nincsen. FIDESZ népellenes a többi langyosvíz.
2011. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
57%
Fidesz Mszp kizárva!!! A jobbiknak adnék egy esélyt, amúgy nem vagyok egy szavazós típus se politizáló ez kivétel, legutóbb nem voltam, elegem lett belőlük.
2011. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
32%

kétfarkú kutyapárt.

Másik érdemleges jelölt nincs - mind lejáratta magát.

Az LMP jól hangzana (zöld program, korrupció stb), de túl gyengék és a jobbikosok a fityisszel együtt zsidózzák, nem nyernének.


Marad a Kétfarkú Kutyapárt. Ha indulnak. :D

2011. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!