Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néztek rendszeresen tv-t?

Néztek rendszeresen tv-t?

Figyelt kérdés

Én őszintén megmondom ,hogy mióta van internetem(3-4 év) azóta nem is nézek televíziót.

Ennek azaz oka hogy az interneten megtalálom ami érdekel.


A másik oka az hogy ha a híreket elkapom a tévébe véletlenül csak felmegy bennem a pumpa..

Semmi másról nem hallok csak hogy szigorítás.. szigorítás.. szigorítás..

Meg esetleg ,hogy megölte elásta feldarabolta megerőszakolta brutális kegyetlenséggel és stb áldozatát az xy és hasonlókat..

(Ami már szinte megszokott)


Nem tudom ti hogy vagytok vele de minden nap ezt hallom és teli van vele a hócipőm.


A valóságsókról meg ne beszéljünk ,mert csak azt látom hogy lefoglalják ilyen fölösleges dolgokkal az embereket. Pl Ki a francot érdekel hogy xy mit tett föl vacsorára a villában.. (és biztos sok mindenkit ha erre van igény)


Nem tudom hogy mi a véleményetek ezzel kapcsolatban??

Én most alpári ember vagyok e szerintetek ,mert nem törődöm azzal amit a médiába adnak?

A hírek felét se hiszem el mondjuk mert a politika bele tud szólni a dolgokba mit hogy adjanak le.

De én csak felbosszantom magam rajta annyira hogy az élettől el megy a kedvem és inkább ezért nem nézek tévét.

Szerintetek ?? Ti hogy álltok ezzel?


2011. szept. 18. 23:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:00


ez a videó mi? egy Hit Gyülekezetes fizikaóra?

2011. szept. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Á... ezt a videót már sokan küldték.. Még anyám is

köszönöm szépen.. :D

Mos már tutira azt hiszik ,hogy aki nem néz tvt az ilyen megszállott lesz.

Értelmetlen jelek vannak benne amik mit tudom én miket milyen technolgiáka ábrázolnak. De ember nincs aki megérti amit lát. És ez megy a vidiben percekig..

Nem jöttem rá mi a lényege pedig jó vagyok az ilyesmiben.

De hogy nagyon unatkozott aki csinálta az biztos.

2011. szept. 19. 02:19
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Néha 1-1 filmet, sorozatot megnézek (castle, bones), de általában az internetet használom.


Épp elég sok érdekes dolog van, amivel az időmet eltölthetem, a valóságsók, a pletyka-hírek nem érdekelnek, és bocs, még a megasztár-xfaktor műsorok miatt se töltöm az időm a képernyő előtt.

2011. szept. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

nálam sajnos a tv olyan mint a lámpa, ha sötét van leglább nem vagyok egyedül, és beszél hozzám valaki:)

nagyon sok tv-t nézek, tanulás közben, gépezés közben elalávás előtt reggel...mindig

tudom, hogy nem jó de én egy normálisabb fajtából való vagyok, aki a discoveryt nézi éjjel nappal, meg a sorozatokat(dr csont, csi, monk, mentalista... )

2011. szept. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

01:00 vagyok, rossz videót linkeltem, sorry, ezt akartam:


[link]

2011. szept. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is 3 éve van netem és azóta nem nézek televíziót, csak elalvás előtt bekapcsolom, az időzítőt rányomom 15 percre, aztán elalszok. Sokkal könnyebb, mint a sötétben elaludni. :D

Max. ha megy valami jó film, akkor meglesem, de azt is úgy adják már le, hogy 15 perc filmhez jön 10 perc reklám, ami rohadt idegesítővé teszi az egészet, ezért gyakran neten lesek filmeket.


Amúgy igazad van, te egy normális ember vagy teaman, megjegyezlek.

2011. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, akár én is feltehettem volna ezt a kérdést, szívemből szólsz. Én is messziről teszek a tévére, ismeretterjesztő és sportcsatornákat nézek csak, ezeken nem idegesítem magam (bár a focimeccseken néha igen:). A neten nagyon jól ki lehet szelektálni, melyek azok az oldalak, amelyek számomra megfelelőek, csak ezeket látogatom, a többi manipulatív, hatásvadász tévécsatornákhoz hasonló híroldal nem érdekel.

Valóságshow-t soha semmilyent nem néztem, és a jövőben sem fogok. Korlátolt műsorok korlátolt szereplőkkel, korlátolt nézőközönségnek. Igen, azok a tévénézők, akiknek az ilyen és ehhez hasonló műsorok maximálisan kielégítik művelődési, kulturális igényeiket, azokat nem minősíteném. Ha tényleg akkora az ilyen műsorok nézettsége, mint ahogy az be van állítva, akkor sajnos gondok vannak. És sok ember még küldözgeti is a szavazós sms-eket, ész megáll, komolyan. Nem különbek a "tehetségkutató" műsorok sem, média által felkapott és tolt "sztárok" futtatásáról szól, akiknek népszerűsége jóval nagyobb, mint tehetsége. Na de mert tehetségkutató műsorban futott be, ezért megőrülnek érte, és veszik a cd-it mint a cukrot, a média meg jót röhög a markába.

Valaki említette a rádiót is. A Petőfi rádiót sokat hallgattam anno, nagyon jó műsorok is voltak benne. Aztán ha jól tudom 2007-ben átalakították a műsorstruktúrát, most már olyan mint bármely kereskedelmi rádióadó. Vagyis silány, értelmetlen tartalommal, gagyi zenékkel. Ez kell a népnek?... A Kossuthon azért még akadnak hallgatható (nem politikai) műsorok.

Szerencsére szeretek olvasni is kiskorom óta, főként regényeket. Ezerszer hasznosabb ez is, mint barom műsorokat bámulni a tévében.

2011. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

én évek óta nem nézek, de ha véletlenül mégis a kezembe akad egy távirányító, akkor ismeretterjesztő filmek, híradó, ilyesmi. Én a szennyen nem akadok fent, azt már megszoktam. ha van egy jó balhé a mónika showba, megnézem, ha már unalmas akkor tovább kapcsolok, ennyi.


egy dolog idegesít csak a tv-be: a reklámok. Ha jön a reklám, már kapcsolok is tovább, akármennyire érdekelt az a dokumentumfilm amit néztem. sajnos lassan a neten is betörnek a reklámok, mikor egy videó előtt pl 15 másodperces reklámot kell megnézned. ezen nagyon ki tudok akadni.

2011. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem nézek, mert nincs. Mondjuk nálam ennek anyagi oka van, meg kellett gondolni, hogy számítógép és internet legyen, vagy tévé. Az előbbire szavaztam, mert több dologra lehet használni.


Mindamellett a tévében nem csak szenny megy szerintem, csak tudni kell válogatni. Én speciel az ismeretterjesztő csatornák műsorait nem szeretem, mert az utóbbi években szenzációhajhászak lettek és nagyon messze távolodtak a szakmaiságtól. De vannak jó adók, illetve előfordulnak jó műsorok minden adón.

2011. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!