Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néztek rendszeresen tv-t?

Néztek rendszeresen tv-t?

Figyelt kérdés

Én őszintén megmondom ,hogy mióta van internetem(3-4 év) azóta nem is nézek televíziót.

Ennek azaz oka hogy az interneten megtalálom ami érdekel.


A másik oka az hogy ha a híreket elkapom a tévébe véletlenül csak felmegy bennem a pumpa..

Semmi másról nem hallok csak hogy szigorítás.. szigorítás.. szigorítás..

Meg esetleg ,hogy megölte elásta feldarabolta megerőszakolta brutális kegyetlenséggel és stb áldozatát az xy és hasonlókat..

(Ami már szinte megszokott)


Nem tudom ti hogy vagytok vele de minden nap ezt hallom és teli van vele a hócipőm.


A valóságsókról meg ne beszéljünk ,mert csak azt látom hogy lefoglalják ilyen fölösleges dolgokkal az embereket. Pl Ki a francot érdekel hogy xy mit tett föl vacsorára a villában.. (és biztos sok mindenkit ha erre van igény)


Nem tudom hogy mi a véleményetek ezzel kapcsolatban??

Én most alpári ember vagyok e szerintetek ,mert nem törődöm azzal amit a médiába adnak?

A hírek felét se hiszem el mondjuk mert a politika bele tud szólni a dolgokba mit hogy adjanak le.

De én csak felbosszantom magam rajta annyira hogy az élettől el megy a kedvem és inkább ezért nem nézek tévét.

Szerintetek ?? Ti hogy álltok ezzel?


2011. szept. 18. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Érzed te ezt, nem kell azt a fost nézni..
2011. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
a tv-ben nem csak ezeket adják le. illetve magyar csatornákon lehet, hogy a nagyrésze ebből áll, de ha tudsz, nézz ismeretterjesztő Discoveryt, Spektrumot, máris boldog leszel :D
2011. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok. Sőt, amióta van net azóta mintha már nem is érdekelnének nagyon a külvilág dolgai (gondolok pl. a Közel-Keletre vagy Líbiára), csak egyszer-kétszer olvasok híreket hetente. Már attól jobban élek hogy nem megy fel a pumpa minden este (és még fizetésemelés se kellett hozzá).


Úgy összegészében mintha az internet (ha jól használják) a TV-hez képest olyan lenne mint egy autó a tömegközlekedéshez képest. Utóbbit többen használják és talán ezért is válik egyre sz@rabbá...

2011. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Detto, néhanapján nézek ismeretterjesztő műsorokat. Najó, meg ha van időm egy focimeccset se vetek meg. De nem ilyen mónika só meg ezo tévé meg valóvilág.
2011. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek Tv-t, mert nincs Tv-nk.

A párom 3 éve elvitte a szülei nyaralójába, azóta nincs Tv a lakásban, és nem is hiányzik.

Ha filmet akarok nézni, akkor nézek a neten, vagy DVD-n.

A híreket, meg elolvasom.

Nekünk sokkal jobb így.

2011. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szoktam nézni itt neten ismeretterjesztő meg hasonló filmeket. Néha letöltök egy pár mozifilmet is , sőt még van olyan vicces sorozat amit meg is nézek. De legalább akkor mikor van rá szabad időm és kedvem.


De mióta nem nézek tv-t azt vettem észre ,hogy kevésbé vagyok befolyásolható és jobban egyszerűbben átlátok bizonyos a dolgokat. Teszek is nem csak bámulok ki a fejemből egész nap..

2011. szept. 19. 00:14
 7/19 A kérdező kommentje:

Addig fogalmaztam az előző kommentem ,hogy felét elrontottam XD... sorry.. csak este van már. :D

azt akartam kifejezni ,hogy nem stresszelem magam annyira mióta nem nézem a tv-t

2011. szept. 19. 00:17
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Már Kossuth-ot se hallgatok. Onnan is csak a mocsok fideszbyzizás ömlik, undorító.
2011. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Tetszik a ***** válasza:
Nem, a tévé egy undorító dolog. Az is undorító, hogy nem tudok felkészülni a média tételre angol és olasz idegennyelvből, mert a befolyásolt oktatás is áldozatul esett ennek a szennynek. A nyelvvizsgán is csak szerencsém volt, hogy nem ezt kaptam, nem tudtam volna semmit se mondani erről. És ha ez az elvárás, hogy nézzük a hazugságot, innentől nem csodálkozok semmin.
2011. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nincs tévénk. 6 éve.


Függőségben él, aki nézi: [link]

2011. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!