Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények a kampányról?

Vélemények a kampányról?

2011. szept. 8. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Béna videók. Az ívet meg nem a neten fogom kitölteni, az efféle internetes szolgáltatások, főleg, ha állambácsi "biztosítja" őket, általában akadoznak, megbízhatatlanok.
2011. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
zinterneten asszongya
2011. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Valahol a siralmas és a szánalmas között van a szintvonaluk.

A netest biztosan nem.

Ha itthon leszek, mert éppen nem lesz más, fontosabb dolgom amikor jönnek, hogy engem is összeszámoljanak válaszolok, ha nem leszek itthon, hát így jártak.

Nem vagyok kétségbe esve amiatt, hogy esetleg kimaradok a számlálásból, attól még darabra nem leszünk kevesebben, hiszen az egyéb hivatalok, pl központi okmány iroda nyilvántartása alapján bele vagyok számolva az ország lakosságának a létszámába.

Maximum azt nem fogják tudni, hogy gyakorlok e valamilyen vallást, milyen a világnézetem, meg melyik a kedvenc színem.

Egyébként is ezek amúgy is csak rám tartoznak.

2011. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A k*rvás az szánalmas, és felháborító. B*szdmeg hol élünk??? Milyen erkölcstelen hulladék reklám ez? Erre tanítjuk a fiatalokat??? A kisfiús na az extra béna, gagyi. Még a japános az elfogadható színvonal.
2011. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!