Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor rugjak mar ki Kalman Olgat?

Mikor rugjak mar ki Kalman Olgat?

Figyelt kérdés
Nekem mar teljesen elegem van abbol hogy az ATV csupa hazugsagokat terjeszt de legalabbis mindennek a rossz oldalat mutatja es megprobalja minel rosszabb szinben feltuntetni a FIDESZt.Az ATV es a Nepszabadsag ugy tuntetik fel a dolgokat mindha minden rossz csak a kormany hibaja lenne es az elozo 8 ev MSZP kormanyai egyaltalan nem lennenek felelosek a mostani helyzetert pl.allamadossag.Egy musorvezetonek elvileg fuggetlennek kellene lennie es nem az ordog ugyvedjenek lennie ahogy Kalman Olga teszi mar evek ota.
2011. szept. 8. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a dühödet,dehát akkor az egész Hírtv-s ,echotv-s bagázsnak repülnie kéne,nem de?:(
2011. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Az ATV egy magántévé. Azt mondanak rajta ami jól esik. Akinek esze van, úgyse nézi. Ugyanez igaz a Hír/Echo és a többire is.
2011. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kitudja? Talán a Fidesz majd hoz egy törvényt és beleszólhat a magántévézésbe is és megnyugodhatsz! Talán holnapra meg is hozzáka törvényt,hivatkozhatnának a nokiás dobozokra vagy arra,hogy a csatornák legyenek az állam azaz a nemzet kezében,de hivatkozni sem kötelező,abba hagyom....nem akarok tippeket adni!!
2011. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ördög ügyvédje szerep ugrasztja ki a nyulat a bokorból, nem a nyaligépek. A tisztánlátás mindenkinek az érdeke, és ez lenne a sajtó szerepe.

Amúgy meg nem kedvez túlságosan az Mszpnek sem, ha megfigyeled velük is elég kemény.

2011. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem érdekes, hogy a Fidesz meg pont azt mondja, hogy mindenért a 8 év szoci kormány a felelős? Hiába szar itt még a szar is, minden idióta, felesleges vagy hasztalan törvényt úgy fogadnak el, hogy a 8 év elcseszett szoci kormánnyal takaróznak.
2011. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 jamesbond ***** válasza:
100%

Ha a fidesz hírcentrum híreit nézed, megmaradsz a "fúj mindenki aki nem fidesz" dagonyában. Ha tényleg érdekel mi a valóság, Kálmán Olgát nem lehet kihagyni.

Még ha azt is hiszed el amit a fidesz tukmál minden adón, akkor is érdemes más szempontból tájékozódni.

2011. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyszeruen felforr az agyvizem amikor azt a nembert meglatom.Egyszeruen ki nem allhatom a stilusat dehat meg lehet erteni ezt is biztos csomo penzt kap azert hogy mocskolja a Fideszt.
2011. szept. 8. 12:35
 8/15 Sz1u ***** válasza:
100%

12:35 Kérdező!


Ugye milyen rossz érzés szembesülni a Fidesz baromságaival? Kálmán Olga műsoránál már csak "AZ ESTE" az m1-en veheti fel a versenyt!


Tényleg nem árt ám több oldalról tájékozódni, nemcsak a HírTV-ből, vagy a Echo-TV-ből!

2011. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen!Engem meg a Panaszkönyv című mősorban szereplő nőci idgesített fel...de én elfogadom ,h vannak iylenek! És nem si a téam zavart,hanem a mősor pontatlansága,a csúsztatás meg ,hogy belevágnak a kérdező szavába,ha nem azt gondolja ,amit a riporter!
2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem öljék csak egymást. Egyébként én évek óta nem látok pártatlan politikai műsort. A riporter szubjektív véleménye mindig megmutatkozik a beszélgetés folyamán, viszont a fideszesek tényleg elb@sszák a legtöbb dolgot. :D
2011. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!