Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Bogár Lászlóról?

Mi a véleményed Bogár Lászlóról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem jókat mond, csak rosszul fejezi ki magát.

Egyszerűbben kellene beszélni az átlagemberekhez, mert sok szava túlságosan is arisztokratikus.

2011. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
bogaras
2011. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Bolond kommunista.
2011. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

ma 22:34


Bogár pont nem "arisztokratikus", hanem nagyon is primitív. Azért használ néha (rosszul) idegen szavakat és nyakatekert kifejezéseket, hogy teljes hozzánemértését és ostobaságát elleplezze. Szalonidióta.

2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát szép szóvirágokban beszél az biztos. De ahogy megfigyeltem, amiket mond, azok többnyire nem tudományos állítások, hanem inkább csak ilyen bölcsész-féle filozofálgatások.
2011. szept. 3. 23:30
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

23:30


Bölcsészkedik és filozofálgat, de ennek semmi köze a filozófiához, hiszen zavaros hülyeségeiért egy filozófia szakról az első félévben eltanácsolnák. A filozófiában szigorú érvelés standardok vannak, nem lehet ott össze-vissza beszélni, a filozófia nem keverendő a részeg gimnazisták "filozofálás"-aival. Bogár László "elmélkedései" azonban ezekhez állnak közel.


Bogár László közgazdaságtana áltudomány, filozófiája álfilozófia. Bogár kókler.

2011. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

"Bogár László közgazdaságtana áltudomány, filozófiája álfilozófia. Bogár kókler."


Persze...azt kihagytad, hogy a cipője gagyi, a szakálla ragasztott, a hangját elváltoztatta és nem mellesleg nem is Bogár László az eredeti neve... Szerintem nem is ember, hanem csak egy emberi alakot öltött idegen lény, szerinted?

2011. szept. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 03:39


Ha közölni akarsz valamit, világosabban fogalmazz.

2011. szept. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Vannak meglátásai melyek elgondolkodtatóak.

Viszont nem tetszik az a fajta stílus és rögeszmés fogalomhasználat, címkézési kényszer, amiben szenved.

2011. szept. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 04:17


Szerintem azt akarta közölni, hogy egy kicsit visszavehetnél az arcodból :)

2011. szept. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!