Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hiszi el ezt a hazugsagot?

Ki hiszi el ezt a hazugsagot?

Figyelt kérdés

MSZP: Eddig csak növekedett az államadósság

Szerintük a fidesz intézkedései miatt lett az államadósság a GDP 81 százaléka


[link]


Igen es en meg Napoleon vagyok mi?!HaHaHa



Mellesleg azt sem ertem hogy Szekees Imre volt honvedelmi miniszterbol hogy lett gazdasagi szakerto hirtelen mivel o most a part gazdasagi kabinetfonoke lett a kormanyvaltas utan.


2011. szept. 3. 18:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A Szekeres elirasaert elnezest kerek mert kulonben kapnam az ostoba felszolitasokat hogy nem tudok irni stb.

Kivancsi vagyok hogy ezuttal hany narancskodot kapok a kedves mszp parti felhasznaloktol.Azzoknak akk beveszk ezt az oltari hazugsagot uzenem hogy nalluk igen eros voroskod van.

2011. szept. 3. 18:29
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Így van. Sajnos a Fidesz rohamosan és szisztematikusan adósítja el az országot.
2011. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Itt a diagram is mutatja hogyan változott az adósság:

[link]

2011. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok MSZP-s,de kivételesen Szekeresnek igaza van. Csak azért csökkent valamelyest az államadósság,mert a Fidesz ellopta a magánnyugdíjpénztári befizetéseket. Enélkül nemhogy csökkent volna,hanem nőtt volna az államadóság. Az egykulcsos adó 4-500 milliárddal növelte! Nem vakít el a vörös köd,de téged a narancsköd igen.
2011. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
öhöm milyen nyugdíjpénz elrablásról beszélünk amikor nagyrésze államkötvény volt?!
2011. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rémuralom ***** válasza:
85%

19.14, az államkötvényeket a nyugdíjjárulékokból vették a pénztárak. Az államkötvények elvételével gyakorlatilag azt a pénzt vették el, amiből azokat a kötvényeket vették.


A Fidesz pedig igenis sokban hozzájárult az ország eladósodásához. De ez is csak egy gumicsont. Hadd rágja a nép, addig ők tudnak észrevétlenül gazemberkedni.

2011. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Az mszp-nek volt 8 azaz nyolcas éve hogy okos legyen. Nem volt az. Hiteltelen bagázs. Majd 2014ben megnézem mi a szitu a mostaniakkal,ha tré mennek ezek is a levesbe MEGINT.
2011. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

nem kell arra 2014-ig várni...


ha így folytatják, egy éven belül bedől a gazdaság, vagy elsöpri őket a népharag.

2011. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"" Nem vagyok MSZP-s,de kivételesen Szekeresnek igaza van. Csak azért csökkent valamelyest az államadósság,mert a Fidesz ellopta a magánnyugdíjpénztári befizetéseket. Enélkül nemhogy csökkent volna,hanem nőtt volna az államadóság. Az egykulcsos adó 4-500 milliárddal növelte! Nem vakít el a vörös köd,de téged a narancsköd igen ""


Ugye tisztaban vagy vele mekkora hulyeseget mondtal.Tudod mi az adossag?Ha valakitol kolcson kersz penzt na az adossag az allammal is ugyanez a helyzet.Az hogy nem annyi lesz a fizetesed amennyire szamitottal az nem azt jelenti hogy tobbel tartozol valakinek mind azelott.

2011. szept. 3. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem Te nem vagy egy gazdasági Einstein. De csak szerintem. :D
2011. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!