Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hoffmann Rózsát nem kellene...

Hoffmann Rózsát nem kellene kezeltetni?

Figyelt kérdés

Most a legújabb ötlete, hogy a szegény árváknak adományozzon minden iskolás egy százast, hogy tudjanak székely népviseletben templomba járni. Ráadásul felhozta azt is, hogy ebből a százas dologból milyen szép összeg jött össze a vörösiszaposoknak is.


Most komolyan, hogy van pofája összehasonlítani azt, hogy valakinek az egész élete munkáját elviszi az iszap, meg azt, hogy há' hadd járjanak má' népviseletben templomba! Ne sok össze-vissza ruhákba! Még ha cipőre kellene nekik, vagy kenyérre, mert nincs mibe kimennie az utcára, de ez komolyan teljesen meghülyült, hogy arra adakozzunk az árváknak, hogy legyen népviseletük?! Főleg, hogy nem úgy tudjuk, hogy a Jóisten nem nézi mibe megyünk a misére?!


2011. szept. 1. 00:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből is látszik, hogy mennyire alacsony az a bizonyos kerítés - folyton kiszökdösnek az állatok... De hogy a minisztériumokba hogy jutnak be, azt azért nem értem.


Az a baj, hogy az ilyen állások betöltése nincs elmeorvosi vizsgálathoz kötve!


:-D Pedro

2011. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én még a 7.órán se tudtam figyelni,sokszor el is aludtam,mindíg úgy ébresztettek. És most meg egész napos iskola? Melyik az a pl most 6-os diák,aki jövőre ehez hozzá tud majd szokni? Ha ilyen elmebeteg az ötlet,akkor ezt meg kéne határozni,hogy a 2012/13-as tanévben induló elsősökre vonatkozik elsőként. De így egy nagy marhaság.
2011. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók a válaszok!!! Pedro meg egyszerűen zseniális!!! :DDDDD
2011. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Hoffmann Rózsa ajánlja fel a tiszteletdíja felét székely ruhákra, ne a gyerekek zsebpénzét sarcolja meg! Annyira irritál ez a büdös k.va, hogy legszivesebben bemennék a minisztériumba és egy hatalmas pofont lekevernék neki, hiába nő(?).
2011. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
ne sirjatok mar... eddig is volt ilyen csak ugy hivtak napkozi, szo sincs arrol, hogy reggeltol estig magasroptu ineligencia terhelo feladatokat kellene megoldani. rozsika neni ettol eltekintve egy pocs! sosem latott iskolat kozelrol megis megreformalna. vicces
2011. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy vegyen nekik népviseletet ő.


Az egész napos iskola meg szerintem szintén hülyeség. Főleg, hogy elméletileg már évtizedek óta azért nincs ilyen (mert már egyszer bepróbálkoztak vele) mert nem működött. Kíváncsi lennék hogy képzeli el, mert elméletileg szülői kérdésre távol maradhat a gyerek. Na most a problémás nem integrálódós cigányok miért is hagynák bent a gyereket? Meg akkor most miben különbözik a mostani napközis rendszertől?

2011. szept. 1. 15:11
 17/29 A kérdező kommentje:
Látni látott iskolát, csak ő mindjárt igazgatóként kezdte érdekes módon.
2011. szept. 1. 15:12
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A napközis rendszer nagyon jó, de csak akkor, ha valóban elkészítik lelkiismeretesen a házi feladatot. Régen az volt a tapasztalat, hogy a gyerek kimerülve ér haza este, és utána még lehetett nekilátni a leckének, mert természetesen bent nem készült el semmi rendesen.
2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

abban különbözik a napközis rendszertől, hogy ez most ,,magasabb színvonalú lesz".

az egész tantervről meg kellene kérdezni a tanárokat és a diákokat hiszen ez az egész értük van ők a jövő vagy mi a szösz.

semmit sem ér az egész ha muszájból van

2011. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor általános iskolába jártam anno a 80-as években, nálunk volt napközi, és kötelezően meg kellett csinálni a házi feladatokat. A napközis tanár mindig ellenőrizte... Csak ezt követően jött a szabadfoglalkozás, a játék. Én szerettem. Otthon meg már nem is kellett foglalkozni ilyesmivel, csak bepakolni másnapra.
2011. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!