Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIÉP-nek van esélye labdába...

MIÉP-nek van esélye labdába rugni?

Figyelt kérdés
Én Miép-es szavazó vagyok, de fájó szivel de alehet a Jobbikra fogok szavazni. Nektek mi erröl a véleményetek?
2009. ápr. 15. 23:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy jól teszed.
2009. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Jobban tennék, ha együttműködnének, afféle szövetségként, mint anno volt a Harmadik Út. Az idősebb korosztályban még mindig sokan vannak a radikálisok között, akik a MIÉP-re szavaznának, lehet, hogy az a fél százalék is számítana a Jobbiknak. Vonáéknak ezt át kellene gondolniuk.
2009. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igazad van, és ezzel a dilemám is megoldodna, meg még pár embernek rajtam kivül, mert van egy idös kollégám, ö azt mondta csak a Csurkára szavaz...
2009. ápr. 16. 00:45
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Csak nem...
2009. ápr. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
A MIÉP-et, és a kisgazdákat elintézte a Fidesz egy életre!
2009. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

igen azért mert ugyanugy bevan épülve a fidesz is maffiábab

Msz(m)P=FITYESZ

2009. ápr. 16. 18:48
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Nincs esélye és nagyon jól teszed hogy a Jobbikra szavazol.

Egyébként Csurka nem győzi fikázni a Jobbikot, hogy ügynökök meg ilyenek.Fáj neki, hogy őket ledarálták és a Jobbik többre vitte.

2009. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
MIÉPet inkább a Csurka vágta tönkre.
2009. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom kipontozta le ennyire a válaszokat, de nem én tettem
2009. máj. 25. 01:47
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

A sok balos ideológista, akiket az elkeseredés vezet mert a hőn szeretett Mszp be csalódtak.

Ezért haragba vannak a világgal és csapnak vágna és nem gondolkodnak. Nem látják meg hogy az ő érdekeiket is képviseli a jobbik , talán sokkal jobban mint ahogy sz Mszp valaha tette! Csurka hasonlóan gondolkodott csak sajnos nem tudta megfogalmazni mindenki számára érthetően a lényeget. Talán ebben sokkal jobb a jobbik, amelett hogy szervezetebb és átgondoltabb is.

A Fidesszel pedig nem akar kormányozni csak támogatni azokat a törekvéseket amiket helyesnek és a nemzet szempontjából hasznosnak vél. Ez vonatkozik az Mszp re is ha lesznek ilyen javaslataik. A nem kormányzásra és nem ellenzéki munkára akarunk berendezkedni hanem a mérleg nyelve szerepre, amivel sokat tehetünk a nemzetért a pozíciónkból fakadóan. Ezér lényeges hogy egységes lehesen a radikális nemzeti oldal és minden szavazatra szükségünk lehet hogy efelé haladjon az ország.

2009. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!