Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz hogy leváltották...

Örülsz hogy leváltották Gyurcsányt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 12:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
Örülök.Annak viszont nem,hogy egy másik kutyaütőt tettek a helyére.Máris hazudott.Azt mondta,hogy saját magukon kezdik a megszorítást.Ennek ellenére hamarosasn elkezdik osztogatni a több Milliós végkielégítéseket.Legalább annak ne adnának aki ugyanúgy ott marad.Példa:pénzügyminiszterből kormánybiztos.Ilyesmire telik, a családok meg lassan kenyérből nem esznek eleget.
2009. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%

Is-is. Annak örülök, hogy Gyurcsánykát leváltották, annak viszont nem, hogy Bajnai lett a miniszterelnök. Ez sem lesz jobb. Egy darabig még úgy sem lesz jobb a politika Magyarországon.

Hellie

2009. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Én örülök, hogy nem látom, csak annak nem örülök, hogy nem váltották le. Csak ő ógy döntött, hogy most ez így neki előnyösebb, hogy hátralép. Le kellett volna váltani, annak örültem volna.
2009. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%

Örülök,mert a rengeteg ellenzéki áskálódás és mocskolódás láthatóan megviselte ezt az embert és most legalább nyugta lesz.Nem rajongtam érte,de (kövezzetek meg) nekem szimpi volt.;)

A Gordon is jó fejnek látszik,de hogy bátor,az tuti:Nem egyszerű dolog kapitánynak lenni egy süllyedő hajón!

2009. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 15:27. Te nem vagy észnél... Felfogod ezt az egészet egyáltalán? Mert szerintem nem...
2009. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 15:29 (basszus,ugyanaz a vezetéknevünk! XD)

Észnél vagyok és azt gondolom TOTÁL mindegy melyik pártból ki a rák fogja irányítani ezt a szerencsétlen országot - Nekünk jobb sorsunk itt nem lesz soha.

Akkor már legalább a vezető búrája legyen karakteres/szimpatikus!Tudod,ha már meg kell halni,legalább szépen mosolyogjon ránk a kaszás! XD XD XD

2009. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
dehog yváltották, ez a játék arra volt jó, hogy ugyanők raboljanak még azt a kis meglevőtz is amit eddig nem tudtak netán ... ne viccelj, ha még egy évig fejhetnéd a fejőstehenet, te eladnád? csak erről szól a dolog, aztán meg majd a másik oldal fogja fejni ... de még egy darabig ők
2009. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem aztán mindegy, hogy a jelenlegi politikai elitből ki van ott, majd akkor lesz itt jobb valami is, ha nem csak a sárdobálás fog menni...
2009. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%
tökmindegy, ugyanolyan szar lesz...amíg az mszp van hatalmon, mindegy, milyen kormányfővel, nem változik a helyzet (maximum romlik)
2009. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%
Úgy lett volna szép ez a miniszterelnök csere, ha közben felemeljük 9-re a kivégzett miniszterelnökök számát.
2009. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!