Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az MSZP-sek...

Miért van az, hogy az MSZP-seknek mostanába bajuk van azzal ami eddig is volt de most szóváteszik?

Figyelt kérdés

Anyám pl MSZP-s csomó dolgot szid ami eddig is ugyanúgy megvolt pl a munkanélküliség, tüzijáték, segélyek...

Pedig anyám pont most kapott munkát mióta a fidesz van, de azt mondja,hogy az még az MSZP-nek köszönthető, szidja a fideszt, hogy miért kell a tüzijátékra költeni, holott eddig szerette a tüzijátékot nem zavarta, hogy mennyibe kerül (amugy a városba ahol élek ott is szokott lenni tüzijáték a sok hitel mellet és itt mszp-s a polgármester mégse zavarja)

Én még csak egy 15 éves fiu vagyok tehát még nem foglalkozom annyira a politikával, de azért ez elég fura, hogy eddig semmi baja nem volt ezekkel most már van

Még annyit, hogy ami pl jó intézkedés arra azt mondja, hogy még az MSZP kezdte el.....

ÉS ezt nem csak ő mondja van más MSZP-s ismerősöm is


2011. aug. 19. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos az MSZP-sek nem normálisak!Bocs.
2011. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A pártpolitika lényege az 'oszd meg és uralkodj' elv. Tök mindegy, hogy jobboldal vagy baloldal, ugyanaz a bábjáték megy már 21. éve.
2011. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg nem foglalkozol a politikával. És ha elkezded, akkor előtte olvass utána az irányzatoknak politológiai könyvekben, ne csak csuklóból politizálj.
2011. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most én nem politizálni szretnék csak megtudni, mi az oka ennek a nagy gyűlölködésnek mert mondhatni mindenki utál mindenkit
2011. aug. 19. 09:51
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Hát anyud fejét szépen átmosta a politika. :(
2011. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Édesanyád politikai fanatikus, addig jó amíg csak otthon csinál segget a szájából.
2011. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

saját anyádat szidjad, hogy ilyen gyereket nevelt, hogy más anyját szidod

a kérdéshez írjál választ

2011. aug. 19. 10:22
 8/14 A kérdező kommentje:

dede tibor

az eghy dolog hogy felhozom példának mondhattam volna azt is, hogy a szomszédom de ugy látszik aki megmondja az igazat az jóra ne számítson

2011. aug. 19. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:
A politikai meggyőződést az érzelmek is elég erősen befolyásolják (ezt már korábban valahol kifejtettem, most nem akarom), tehát ha valakit szeretsz azzal sokkal elnézőbb vagy, mint azzal akit nem igazán kedvelsz. Amennyiben anyukád Fidesz-es lenne, akkor 8 évig hallgattad volna, hogy mekkora trágya az MSZP, most pedig azt hallgathatod, hogy milyen ocsmány a Fidesz. Remélem segítettem egy kicsit közelebb jutni a probléma megoldásához.
2011. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De viszont azt is meg lehetne kérdezni, hogy a fidesz miért csinál olyan (vagy van amit nem) ami ellen tiltakozott ellenzékbe.
2011. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!