Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán fél a néptől szerintetek?

Orbán fél a néptől szerintetek?

Figyelt kérdés
Orbán fél hogy leköpködik?Elküldik az a.yába?Mert mostanában nem nagyon mutassa azt a m.jom képű pofikáját.Mindig csak a segge tátog helyette (ez szijjártó)
2011. aug. 18. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy lehetséges. AZ összes népszavazás kérelmet elutasítja az OVB ami furcsa módon fideszes. Amúgy meg a nem vakfideszesek meg belátták, hogy ugyanúgy hazudnak nekik tovább. Csak nemzeti színbe burkolózva.
2011. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Orbán, Magyarország egyik legnépszerűbb politikusa nem valószínű, hogy általában véve fél a néptől. Az olyanoktól, mint te, szintén nem fél, mert a hozzád hasonló primitív emberkék általában a gyakorlatban nemcsak gyáva kukacok, hanem szervilisek is. Ha találkoznál Orbánnal, akkor valószínűleg a földig hajolnál a "miniszterelnök úr" előtt.
2011. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jah meghajolna ö előttem ha nem lennének mellette biztonsági örök mert nem kicsit rugdosnám szét a fejét amiért el csorosit mindenkit és csak a bebetonozás megy.

Érdekes ahogy véded a SZÓPORBÁNT mert eddig kb 2x mert kiállni a nép elé abból 1x Március 15.-én fizetett emberekkel.Hisz köztudott akik ott tapsikoltak mind fizetett ember volt

2011. aug. 18. 23:27
 4/18 A kérdező kommentje:

Így kéne most a szájába köpni a sok piti dolgaiért.De te kedves Fidesz imádó adhatsz neki egy puszit is

[link]

2011. aug. 18. 23:31
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Az ország negyede szavazna a fideszre.
2011. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

"Jah meghajolna ö előttem ha nem lennének mellette biztonsági örök mert nem kicsit rugdosnám szét a fejét"


Megszólalt a jobbikos kocsmatöltelék "értelmiségi"...


Rossz hírem van: a hozzád hasonló suttyóproli általában hajlong a "nagy emberek" előtt, mert baksist remél tőlük.

2011. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Proli az anyád az.Amúgy meg nem vagyok JOBBIKOS.Te lehet hogy a csicskájuk lehetsz még ha ennyire benyalsz nekik és ahogy mondod meg is hajlasz előttük naponta 100x.
2011. aug. 18. 23:39
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja te értelmiségi Fityeszes.Nem vagyok kocsma töltelék mert még az alkoholt is rühellem
2011. aug. 18. 23:40
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el akkor se vernéd szájba, ha nem lennének ott a testőrök.

Szerintem másnap nem hogy neked,de a rokonaidnak se lenne állásuk...

2011. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hidd el hogy szájba merném csapdosni.

Attól meg nem félek mert a reformjaitól ebben az évben 10 rokonomnak szűnt meg a munkahelye

2011. aug. 18. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!