Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek FankaDeliről...

Mi a véleményetek FankaDeliről, és a munkásságáról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rapper, inkább a rockzene felé hajlok, de Fanka Deli szerintem jó zenész, aki megérdemli a tiszteletet.


Egyszer egyik osztálytársammal beszélgettünk. Ő leszólta, mert "Fanka Deli csak a seggét tudja védeni". Találjátok ki mit hallgat osztálytársam : azt a sz@r cigányrepper csicska Siska-t, aki semmi másról nem tud rappelni, minthogy "megb@szom az anyád!". Erről ennyit, már bocsánat.

2011. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

1.Siska nem cigány

2.Legjobb underground rapper

3.Nem csak az általad említett témákról rappel

Attól, hogy valaki szereti Siskát, nem kell utálni Fankát, fordítva ugyanez.

2011. aug. 11. 01:06
 13/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Emberileg nem ismerem annyira, hogy véleményt alkossak róla, a zenéjét viszont szeretem. Van mondanivalója, nem mint a legtöbb gány rappszarnak. Már elnézést a kifejezésért de a műfaj képviselőinek 90%-áért nem vagyok oda. De Fanka számait is csak a Magyarok Nyilai album óta hallgatom. Szóval az utóbbi évekbeli munkássága jó szerintem. Viszont mint emberről nem nyilatkoznék.
2011. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én liberális vagyok, de így is van pár zenéje, amivel egyetértek. Jól rappel, az biztos.
2011. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!