Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fontos ördögök és...

Miért fontos ördögök és angyalok harcaként megélned a politikát?

Figyelt kérdés
Miért nem a GDP-re, inflációra, deficitre, adósságállományra, demokratikus intézményrendszer működésére, társadalmi kohézióra, szolidaritásra figyelsz?
2009. ápr. 7. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 90% nem tudja mi az a GDP, infláció, deficti, államadósság (és annak mértéke). Mit várjak tűlük? Maunikát és társait persze mindenki ismeri...
2009. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tömegpszichológia és népbutítás... szerintem akiket érint a kérdésed el sem olvassák,nem is értik mit kérdezel :(
2009. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Az egész színjátékról és erőfitogtatásról szól. ezzel azokat a néprétegeket célozzák meg, akik nem gondolkodnak, csak mennek a hívó szóra, mint a birka.

de az országot már tönkretették, kizsákmányolták, innentől kezdve megszűnt a társadalmi összefogás és a demokrácia intézménye is.

nálam leszerepelt az egész kabinet, ahogy van. akasztani kéne az összeset, a lopásból csalásból szerzett vagyonukat meg lefoglalni és szétosztani a nép között.

2009. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszerű ember (nem minősitésnek szántam), aki nem ért a politikához, csak abból indul ki, amit a bőrén érez. Márpedig nem csak annak rossz ma, aki segélyekre támaszkodva él, hanem egyre több rétegnek. Közben meg azt hallja, hogy a politikára, az állami vezetőkre mennyi pénz elmegy...
2009. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Az utolsó válaszolóval értek egyet.

Én pl. nem tudom mit jelentenek a kérdésedben feltett szakszavak, de ettől nem érzem magam butának, vagy birkának.

Miért kedves kérdező és válaszolók, ti tudjátok mit jelet, hogy normál krízishelyzet, vagy hogy milyen az a gyerek, aki onániás, vagy hogy a hivatalos, tértivevényes iratot mennyi ideig őrzik meg a postán, mennyi idő múlva viszi ki a kézbesítő, hány ezer Ft-ig van kifizetés igazolványra, és utána csak meghatalmazásra és milyen meghatalmazásra??

Ha ezeket ti nem tudjátok, akkor ti is buták, és birkák vagytok???

Nem hiszem.

Gondolom ti sem úgy születtetek, hogy tudták, mi az a GDP,hanem valahol, valaki által megtanultátok, nem?

Honnan kellene tudnia az embereknek, ezt hol tanítják meg nekik???

2009. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a válasz, díjazom az őszinteségedet. Tényleg nem tudom, hány ezer Ft-ig fizetnek ki pénzt igazolványra, és tényleg nem érzem magam birkának ettől.

Mégis, ha a Magyar Posta vezérigazgatóját én választanám meg, akkor gondban lenne a cég, feltéve, hogy az előbbi összeghatár a posta működésének lényegi tényezője.

A kérdésem alá írt szakkifejezések a kormányzati munka lényegi mérőszámai, és valójában nem lehet értelmes dolgokat mondani egy kormány tevékenységéről, ha ezekről nem beszélünk, illetve körülbelül sem tudjuk, mit jelentenek.

Az ilyetén tudás hiányát nem hánytorgatom fel Neked, egyik politikai erő sem helyezett kellő súlyt a társadalom felvilágosítására. Az MSZP-SZDSZ páros ellenérdekelt benne, felvilágosult szavazóktól kevesebb voksra számíthatnának. A Fidesz érdekelt is meg nem is, mert bár úgy tűnhet, a felvilágosult szavazók nagyobb arányban voksolnának rá, a még felvilágosultabbak viszont bírálnák a jobboldali stikliket. Sőt, elborzadnának a hatalom boszorkánykonyhájától, s talán kiábrándultan kardjukba dőlnének (szerintem indokolatlanul).

Valamikor a nemi felvilágosítást is hasonló megfontolásokból halogatták, mára kiderült, hogy indokolatlanul.

Szerintem legfőbb ideje, hogy baloldaliak és jobboldaliak összetegyék az IQ-jukat a társadalom érdekében.

2009. ápr. 7. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, kedves kérdező, egy lenne a cél, mindegy melyik oldalról nézzük, az, hogy az ország helyre álljon minden szempontból és mindenki azt kaphassa, amit megérdemel, legyen értelme dolgozni és adót fizetni.
2009. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!