Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Echo TV miért terjeszt...

Az Echo TV miért terjeszt legendákat, és hamis jövőképeket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Cp3x0r2_FTs Mint ez.


Szaniszló úr! Ha tényleg az olaj miatt jött létre Izrael, akkor az USA miért nem segítette még 1967ben sem?

Ha így echo-s körökben az a hír járja, hogy Irán (és az arab országok) a békés és Izrael a véreskezű agresszor, akkor miért kellene az araboktól menekíteni Izrael lakosságát? A beszéd többi részével felesleges is vitázni, egy legenda köré ért zöldségekkel ugyan is nem lehet.


2011. júl. 28. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Echo tv-vel értek egyet

nekik van igazuk

2011. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"oszt mé'?"

ez elég kevés indoklás, hogy mert csak...

2011. júl. 28. 21:18
 3/19 anonim válasza:
32%
(Azért, mert jobbikos tévé, és a Jobbik a buta emberek pártja. Lehet leszavazni :])
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Én felszavaztalak. Egyébként ma láttam valami más műsort az echo-n, valami betelefonálóst (mint a hírtévén a csintalan), az is tiszta agymosás. Úgy látszik, hogy az echo az agymosó TV. Komolyan, mind szaniszló, mind a másik még ilyen agymosó hangon is beszél. Szerintem be kéne tiltani, mert ha egy tizenéves kistinit érdekel a politika, és ezt látja, utána elég nehéz lesz visszahozni a való életbe.
2011. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Rosszabb mint a kuruc.info


A kuruc.info profin megszerkesztett dolgokat írnak amikről lehet vitatkozni (kevés sikerrel) hogy baromság vagy nem.


De az a műsör, aki az élvezi és el is hiszi, na az antimagyar!

2011. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem félreértetted Szaniszlót.

Nem azt mondja, hogy a kőolaj miatt jött létre hanem arról beszél, hogy amolyan hídfőállásnak használják amolyan ütközőállamnak, kihasználják aztán eldobják.

De hát segítettek Izraelnek.

francia-brit és kis részben amerikai forrásokból felfegyverzett, igen motivált haderővel készült a teljes megsemmisüléssel fenyegető háborúra. - ez a Wikipédián van.

Ok kissé félre beszél, de szerintem nem olyan vészes :)

2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem kell tininek lenni, elég csak tájékozatlannak!

Ezekben a betelefonálós vitákban az a legrosszabb, hogyha eléd dobnak egy történetet akkor nem tudsz utánanézni, kénytelen vagy elhinni, mert nem mondhatod, hogy hazugság, pedig nyilvánvalóan az.

2011. júl. 28. 21:42
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
"Keleti puszták" meg "Genezáret tava", az GENEZÁRETI TÓ b@sszameg, most komolyan, ki használ még ilyen szavakat, kb üknagyapám beszélhetett így.
2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Foxyy ***** válasza:
91%
mindenki azt hisz el amit akar. én már "kistini" koromban is tudtam szelektálni.
2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom a hatnapos háborúból idézted, nos fontos tudni, hogy azok a források átalakított fegyvereket jelentenek, nem NATO katonákat.
2011. júl. 28. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!