Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért a gazdagokat...

Orbán miért a gazdagokat támogatja, és hazudozik össze-vissza a munka becsületéről?

Figyelt kérdés

Miért hazudozik?

Mert talán az eddigi politikusok közzül ő, aki számdéákosan el akarja értékteleníteni a magyar munkaerőt.

Miközben a munkaalapú társadalomról beszél, lejes tüdőből.


2011. júl. 27. 17:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ha az lenne a logikus akkor akár azt is mondhatnám minden demagógia nélkül. De sajnos az a logikus amit leírtam, és hogy ennek még lesznek negatív gazdasági következményei a magyarokra nézve, csak hogy orbán liberális pózba pózolhasson."


Ez nem logikus, hanem pesszimista, de nagyon. Végül is minek kimenni a házból, ha el is üthet egy autó? Vagy lelőhetnek!

2011. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

"Orbán miért a gazdagokat támogatja, és hazudozik össze-vissza a munka becsületéről?"


Milyen választ vársz egy ilyen otromba szoci propagandaszövegre?


Logikusat!

Persze ez nem szoci szöveg, ahogy én sem vagyok szoci.

Gyurcsány egy paprika Jancsi a szememben, de Ov sem sokkal jobb.


"Mert talán az eddigi politikusok közzül ő, aki számdéákosan el akarja értékteleníteni a magyar munkaerőt."


Miért nem szándékosan?

Példátlan az a víztisztaság ahogy nem is titkolja a szándékát. Olcsóbbnak lenni, eleget tenni kínának és az Eu na, és folytatni a kiszolgáló személyzet feladatát.

Aminek semmi értelme, hiszen ha nem vagyunk képesek növelni a bérszínvonalat, akkor akjár az ország 99% a is dolgozhat mint kényszermunkás, de előre egy métert sem.



Mi történt a magyar munkaerő értékével 2002-2010 között? Gyurcsány Ferike hogyan védte meg, mesélj!


Ferike egy barom, de teljesen más okból.

Ők az átgondolatlan Eu csatlakozással és külpolitikával csösztek ki az országgal. Hiszen ők emeltek mint a barom, csak éppen úgy kinyitották az ország gazdasági "nagykapuját" hogy amit adtak, az ki is pottyant.


Egy szemét mind a kettő a számomra!

Az egyik így szolgálja ki a nagytőkét "főleg a külföldit" a másik meg úgy. A szomorú Ov ba hogy még van arca nemzetinek becézgetni azt a tróger formáját!

2011. júl. 27. 18:12
 13/31 A kérdező kommentje:

"""Azért a nyugdíjrendszer átalakításán más is közrejátszott nem csak O.V.


Ebben igazad van.

Nem volt fenntartható a magánnyugger rendszer, mert következmények nélkül játszottak az emberek pénzével.

Nem is tudom hogy elvárt hozam és éves beszámoló nélkül hogy is versenyezhettek volna a pénztárak valójában.


rögeszméje. Végül is pozitív gondolkodás kéne, mert így tényleg nem haladunk ha "úgyse".


De mi legyen a pozitívum?

Ön álltatás, hogy minden logika nélkül egyszer csak jobb lehet, mert OV megmondta?


Erről szólt az elmúlt 22 év " hogy csak bírjuk ki és tegyünk egy lukat a szíjjra és jobb lehet higyjük el.


Én kinőttem ebből, és ha nem látom azt a logikus pályát amit a gazdasági mechanizmusok támasztanak alá, én bizony ilyen szkeptikus és számonkérőparaszt leszek.

És tudod ha lenne még vagy 6milla hozzám hasonló, csak akkor változna meg az ország, mert nekem nem hazudozhatnak a honatyáink, mert én nem a szavakben hiszek.

2011. júl. 27. 18:19
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
amit történt megtörtént, de a jövő démonizálásának nem sok értelmét látom, és légy szíves ne keverjünk bele "zsidó nagytőkéket" mert tényleg komolytalanná teszi
2011. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Sz1u ***** válasza:
79%

17:52


"A régióban egyedül nekünk volt többkulcsos adórendszerünk."


Ez meg milyen érv már? Pusztán csak azért? Ezzel a logikával eltörölhetnék már a gépjárművezetés közbeni alkoholfogyasztás zéró toleranciáját is, hisz egész Európában már CSAK négy országban tilos szürcsölni... (a cseheknél, a szlovákoknál, a románoknál és természetesen nálunk).


"Szóval mindenki hülye csak mi vagyunk helikopter?"


Senki sem (annyira) hülye, de Viktor olyan, mint a rotorjánál fogott helikopter!

2011. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ön álltatás, hogy minden logika nélkül egyszer csak jobb lehet, mert OV megmondta?"


Személyes logikám alapján, én sem értek mindennel egyet a Fidesszel, de ki csinálná most jobban? Anarchia meg csak nem lehet...

2011. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

""Ez nem logikus, hanem pesszimista, de nagyon. Végül is minek kimenni a házból, ha el is üthet egy autó? Vagy lelőhetnek!



Mi abban a pesszimista, ha a gazdasági alaptörvészerűségekben gondolkodom?


"Ha nincs gazdasági növekedés, nincs fogyasztás emelkedés, akkor ha 1 ft adót nem fizet a vállalkozó, akkor sem alkalmaz. Fogyasztás emelkedést pedig csak annál a szegmensnél érhetünk el akiknek a jövedelme olyan szinten pozicionált hogy nem a megtakarítás és az import orientálja, hanem a hétköznapi termékek szolgáltatások minőségi válltása"fogyaszás szélesedés" vagy mennyiségi volume növekedése, "több fogyasztás".


Ebben mi a pesszimista?

2011. júl. 27. 18:24
 18/31 anonim ***** válasza:
38%

"Ez meg milyen érv már? Pusztán csak azért? Ezzel a logikával eltörölhetnék már a gépjárművezetés közbeni alkoholfogyasztás zéró toleranciáját is, hisz egész Európában már CSAK négy országban tilos szürcsölni..."


Bizony, hogy eltörölhetnék, hiszen ritka nagy baromság.

2011. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
27%

ma 18:24


Ha a több a bevétel az egykulcsos adóval, többet tud az alkalmazottnak szétosztani. Több fizetés, több vásárlóerő, gazdasági növekedés Ja, de hogy úgysem fog... bocs elfelejtettem a nagy magyar valóságot.

2011. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

""amit történt megtörtént, de a jövő démonizálásának nem sok értelmét látom, és légy szíves ne keverjünk bele "zsidó nagytőkéket" mert tényleg komolytalanná teszi



Eszembe sem jutott.

Csak nincs értelme a nyugati vagy éppen Kínai " haaa kinai zsidó" nagytőkének aláfeküdni, néhány 10 vagy 100e munkahelyért. Ugyanis több kára van mint haszna, hiszen ha vállalja Ov hogy nem nőnek a jövedelmek, akkor nem fognak vagy mennek isten hírével és még nagyobb lesz a gáz. Egyszerűen nem megoldás. De hogy érzékeltessem.

Az Eu ban van egy organikus fejlettségi szint, aminek vannak költségei. Ehez a költséghez vannak beárazva a gazdaságok, és az államok költségei is. Mi annyira mélyen alatta vagyunk hogy ez nem fenntartható.

Hogy jársz el dolgozni, ha a bérlet meg a szendvics többe kerűl mint amit kapsz a munkádért. Ez történik manapság, és ennek a totális leépülés az egyetlen alternatívája.

Erre Ov megállapodik az németekkel és a kínaiakkal, és megindul a bérek leértékelése."" Ez minimum hazaárulás, mert OV minden csak nem bolond, sőt,, és tudja hogy ez nem járható csal idő nyerés. Az az feléli ezért a néhány évért a középtávot.

2011. júl. 27. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!